Wiadomości branżowe

W ramach kampanii Wireless Expert ZyXEL promuje swoje najnowsze punkty dostępowe – NWA1123-NI

Teaser

ZyXEL oferuje partnerom możliwość zwiększenia sprzedaży urządzeń WiFi, wprowadzając ofertę „3 + 1 GRATIS” na punkty dostępowe imitujące czujniki dymu. Resellerzy otrzymują dodatkowe wsparcie w sprzedaży najczęściej kupowanego, dwuzakresowego punktu dostępowego NWA1123-NI - „dyskretnego” rozwiązania dla hoteli, klubów, ośrodków wypoczynkowych, medycznych oraz szkół.

ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, zachęca partnerów biznesowych do zwiększania sprzedaży popularnej serii punktów dostępowych NWA1123-NI w ofercie „kup trzy, jeden otrzymasz gratis”.

NWA1123-NI – estetyczny punkt dostępowy dla HORECA

Dyskretny design modelu NWA1123-NI czyni go idealnym rozwiązaniem dla instalacji w miejscach, w których estetyka jest bardzo ważna np. w strefach publicznych hoteli, w ośrodkach wypoczynkowych, urzędach, placówkach medycznych oraz biurach. Urządzenia obsługują komunikację w standardzie 802.11n w obu pasmach częstotliwości bezprzewodowej 2.4GHz i 5GHz. Dzięki temu NWA1123-NI to perfekcyjne rozwiązanie odpowiadające aktualnemu wzrostowi produkcji urządzeń typu tablet czy smartfon z wbudowaną kartą WiFi na 5GHz. Wraz z dużą funkcjonalnością i obsługą wielu różnych VLAN-ów urządzenia oferują oddzielne połączenia dla różnych grup użytkowników.

Szybki dostęp do internetu staje się niezbędny niemalże w każdym miejscu i istnieje coraz więcej okazji do sprzedawania klientom punktów dostępowych w większych ilościach. Jak mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager ZyXEL Polska:

W dzisiejszych czasach oczekuje się dobrego i stałego dostępu do sieci WiFi - jednak dostarczanie takiej usługi w sposób wygodny i ekonomiczny nie zawsze jest łatwe. Widoczny tylko dla bardzo wnikliwego obserwatora model NWA1123-NI jest idealny do wielu różnych scenariuszy. Dla klientów sklepowych, gości hotelowych, czy też uczniów w szkołach urządzenie jest praktycznie niewidoczne, a ponieważ posiada opcję montażu pod sufitem zapewnia doskonały zasięg. Dzięki temu urządzenia idealnie sprawdzają się w miejscach gdzie wymagana jest większa ilość punktów dostępowych zainstalowanych na dużym obszarze np. w hotelach, na uczelniach lub w dużych sklepach i galeriach. Obsługa obu częstotliwości oznacza możliwość dedykowania odpowiedniej sieci dla różnych grup użytkowników takich jak: personel, goście hotelowi, studenci, pacjenci lub klienci.”

Wszystkie te możliwości oznaczają dla resellerów łatwiejszą sprzedaż wielu sztuk NWA1123-NI klientom potrzebującym dobrego zasięgu w każdym miejscu. Wymagania szybszej i dwuzakresowej sieci w paśmie 5GHz rosną w większym tempie niż w jakimkolwiek innym sektorze rynku urządzeń WiFi a dzięki naszej ofercie resellerzy mogą oferować rozwiązanie dwuzakresowe w niskiej cenie. Promocja „3+1 gratis” sprawia, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla naszych partnerów biznesowych i umożliwia uzyskiwanie większych marży” – dodaje Norbert Ogłoziński.

Więcej informacji: http://www.zyxel.com/pl/pl/promotions/promotion_20130830_866076_pl_pl.shtml

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts