Wiadomości branżowe

Rozpocznij rok szkolny z eBay

Wrzesień może być stresującym miesiącem dla rodziców, ale może też stać się kolejną możliwością wspólnej zabawy z dziećmi. Koniec sierpnia to idealny okres na przygotowanie szkolnej wyprawki. Powrót do szkoły nie musi być wyzwaniem. Wystarczy zajrzeć na stronę

Wrzesień może być stresującym miesiącem dla rodziców, ale może też stać się kolejną możliwością
wspólnej zabawy z dziećmi. Koniec sierpnia to idealny okres na przygotowanie szkolnej wyprawki. Powrót do szkoły nie musi być wyzwaniem. Wystarczy zajrzeć na stronę
www.ebay.pl lub skorzystać z aplikacji mobilnej eBay na smartfona, aby przejrzeć tysiące ofert i wybrać wszystkie niezbędne szkolne akcesoria.  

Najprostszym sposobem na niestresujące zakupy, jest zrobienie ich przez Internet. Co ciekawe, Polacy bardzo polubili taki sposób robienia zakupów. 31% użytkowników Internetu deklaruje, że udaje im się w ten sposób robić sprawunki raz w tygodniu[1].

Dlaczego jest to dobre rozwiązanie?

Najczęściej wskazywanymi zaletami robienia zakupów na eBay.pl jest oszczędność pieniędzy, czasu oraz dostępność wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Korzyści jednak jest więcej:

 LEPSZA CENA:

 • Mamy czas, aby przejrzeć i porównać bieżące oferty oraz wybrać najkorzystniejszą.
 • W zatłoczonych sklepach łatwiej ulec zmęczeniu oraz kaprysom dzieci, przez co zdarza się kupić niepotrzebne przedmioty. Korzystając z Internetu użytkownik kupuje tylko to, co rzeczywiście jest potrzebne.
 • Korzystne oferty. Wielu profesjonalnych sprzedawców proponuje w tym okresie zniżki i wyjątkowe oferty np.: piórnik za mniej niż 10 PLN czy zabawny plecak, który kosztuje mniej niż 30 PLN.
 • Użytkownik może na bieżąco kontrolować swoje wydatki i dostosować je do domowego budżetu.

MNIEJSZY STRES:

 • Użytkownik unika zatłoczonych sklepów i długich kolejek.
 • Rodzice robiąc zakupy w domu mogą je zrobić wspólnie z dziećmi. Dzieci uczestniczą w wyborze przedmiotów, ale nie narażają rodziców na dodatkowe wydatki.
 • Bezpieczne zakupy dla Twojego spokoju. PayPal jest rekomendowaną metodą płatności na portalu eBay.pl. Dzięki systemowi PayPal użytkownik w prosty, szybki i bezpieczny sposób może zapłacić za wybrane transakcje.

WIĘKSZY WYBÓR

WIĘKSZA WOLNOŚĆ

 • Dzięki aplikacji mobilnej eBay, użytkownik może robić zakupy w każdej chwili i z każdego miejsca.
 • Dokonywanie zakupów w dowolnym dla użytkownika czasie.
 • Dostawa do wybranego miejsca.
 • Największą zaletą zakupów online dla rodziców jest możliwość spędzenia czasu z dziećmi.

[1] Badanie przeprowadzone przez Instytut Badania Opinii Publicznej Infas na zlecienie Trusted Shops.  http://www.marketing-news.pl/message.php?art=36050

Źródło ebay. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy