Wyjątkowy prezent od CHILI przy zakupie wybranych urządzeń Samsung

Firma Samsung i wideoteka online CHILI przygotowały wspólnie specjalną promocję. Każdy klient, który od 10 lutego do 10 kwietnia br. kupi telewizor Samsung Smart TV serii H lub tablet GALAXY Tab S otrzyma prezent - kod promocyjny, który umożliwia bezpłatne pobranie i obejrzenie do 52 filmów z wideoteki CHILI. 

CHILI to wideoteka online z tysiącem filmów oraz najciekawszymi serialami TV w wysokiej jakości oraz w HD+. Znaleźć w niej można zarówno kultowe filmy wielu gatunków, jak również premiery kinowe. W ramach promocji, w dniach od 10 lutego do 10 kwietnia br., przy zakupie telewizora Samsung Smart TV serii H lub tabletu GALAXY Tab S, klienci otrzymają możliwość skorzystania z kodu promocyjnego do CHILI o wartości 520 PLN*. Po rejestracji na stronie www.premiery.samsung.pl, kod zostanie przesłany SMS lub na wskazany adres mailowy. Aktywując go, klient otrzyma subskrypcję na 26 tygodni.

Klienci, którzy skorzystają z promocji będą mieli do wyboru bogatą bazę filmów, w której znajdują się m. in. takie tytuły jak: 127 godzin, Geneza planety małp, Życie Pi, Czarny łabędź czy Noc w Muzeum oraz wiele innych niezapomnianych hitów filmowych.

Promocja Samsung i CHILI zostanie wsparta kampanią online i radiową oraz działaniami PR. Materiały promocyjne dostępne będą też w sklepach RTV. Akcja promowana będzie też poprzez samą aplikację CHILI. Szczegóły oraz regulamin promocji znajdują się na stronie www.premiery.samsung.pl.

*Liczba kodów promocyjnych dostępnych w ramach promocji jest ograniczona.

**Funkcja dostępna na urządzeniach mobilnych


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top