Pomóż Nepalowi z Grouponem

W sobotę 25 kwietnia o 11.56 czasu lokalnego w Nepalu doszło do trzęsienia ziemi o ogromnej sile (7.8 w skali Richtera). Wstępne szacunki mówią o liczbie ponad 3 tysięcy zabitych oraz 6,5 tys. rannych. Wielu ludzi wciąż jest uwięzionych pod gruzami. Trwają akcje ratunkowe, ale liczba ofiar rośnie. Szpitale są przepełnione, zaczyna brakować leków i środków opatrunkowych, jak również wody i żywności. Rząd Nepalu ogłosił stan wyjątkowy i zaapelował o międzynarodową pomoc humanitarną.

Przyłącz się do nas i Polskiej Akcji Humanitarnej – wystarczy, że kupisz groupon, a pieniądze zostaną przekazane na rzecz pomocy osobom poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi w Nepalu. Dzięki Tobie będzie można wspomóc poszkodowane rodziny poprzez dystrybucję żywności i podstawowych środków czystości oraz zaopatrzyć placówki medyczne w odpowiednie środki ratowania zdrowia i życia.

Można wybrać 1 z 3 opcji za groupon charytatywny na wsparcie osób poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Nepalu: 10, 29 lub 49zł na stronie http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/stowarzyszenie-przyjaciol-polskiej-akcji-humanitar/62023303


dostarczył infoWire.pl
Źródło Groupon. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top