ZyXEL przedstawia nowe punkty dostępowe NWA1100-NH

ZyXEL Communications prezentuje najnowszy, wielotrybowy, samodzielny punkt dostępowy NWA1100-NH, który zastępuje popularny model NWA1100-N. Urządzenie dedykowane jest dla małych i średnich firm. Oferuje wysoką elastyczność oraz zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej o ponad 30% w porównaniu do swojego poprzednika.

Najnowsze punkty dostępowe ZyXELa gwarantują bezpieczny dostęp do sieci wielu urządzeniom jednocześnie oraz zapewniają silny sygnał niezależnie od przeszkód, takich jak ściany, podłogi czy sufity. Dla firm usługowych, które rozwijają swoją działalność, NWA1100-NH oferuje stworzenie niezawodnej infrastruktury sieci WiFi oraz nowych źródeł przychodów bez utraty wydajności. Zastosowany w urządzeniach standard Wi-Fi 802.11n umożliwia klientom centrów kongresowych, restauracji czy kawiarni korzystanie z szybkich połączeń, zapewniając wysoką jakość usług bezprzewodowych.

Połączenia o szerokim zasięgu

Zdolność NWA1100-NH do tworzenia połączeń o szerokim zasięgu jest również idealnym rozwiązaniem dla obiektów medycznych. Model NWA1100-NH jest zgodny z medycznym standardem EN60601, który potwierdza brak negatywnego wpływu interferencji sygnału bezprzewodowego na komunikację i działanie innych urządzeń, co stanowi szczególnie istotny element pomieszczeń i budynków medycznych.

Zaawansowana technologia i bezpieczeństwo

Model NWA1100-NH od swojego poprzednika wyróżnia się czterokrotnie większą wydajnością i większą elastycznością instalacji WLAN. Ponadto ma również większą moc wyjściową i lepszą antenę 5dBi, która zapewnia wyższą jakość odbieranego i wysyłanego sygnału na oddalonych obszarach. Poziom bezpieczeństwa został podniesiony dzięki zastosowaniu certyfikowanego protokołu Extensible Authentication Protocol (EAP). Najnowszy punkt dostępowy gwarantuje dostęp do sieci tylko dla autoryzowanych użytkowników.

Zdaniem Norberta Ogłozińskiego, Country Sales Managera w ZyXEL Communications Polska: - „Jedną z pierwszych czynności, jaką wykonują właściciele urządzeń mobilnych na konferencji, w kawiarni lub oczekując na wizytę u lekarza jest próba nawiązania połączenia z internetem. Dlatego szybki, bezpieczny i łatwy dostęp do sieci bezprzewodowej, poparty niezawodnością punktów dostępowych i bram, ma ogromny wpływ na poziom satysfakcji klientów”.

Dostępność i cena

Cena punktu dostępowego NWA1100-NH sugerowana przez producenta dla użytkownika końcowego to 86 EUR.

Urządzenia można nabyć poprzez dystrybutorów ZyXELa: AB, Action, RRC czy Veracomp. Więcej informacji o rozwiązaniach marki ZyXEL można znaleźć na stronie www.zyxel.com/pl.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top