Wiadomości branżowe

Nowa oferta Netii z myślą o studentach – z umową tylko na 9 miesięcy

Teaser

Z okazji zbliżającego się rozpoczęcia roku akademickiego, Netia przygotowała nową, specjalną ofertę usługi szerokopasmowego dostępu do internetu lub pakietu internet + telefon z umową trwającą tylko 9 miesięcy.

Nowa, promocyjna oferta Netii „Na czasie przez 9 miesięcy” to ukłon w stronę studentów powracających z wakacji. Rok akademicki trwa 9 miesięcy i na taki właśnie okres zawierana jest umowa w ramach nowej oferty, proponowanej przez Netię.

Decydując się na nową, promocyjną ofertę Netii, klienci mogą zamówić internet w cenie już od 39,90 zł miesięcznie (opcja do 1 Mb/s; opcja do 4 Mb/s dostępna w cenie 49,90 zł miesięcznie). Najszybsza dostępna w tej promocji opcja, to Szybki Internet Max 20, za jedyne 59,90 zł miesięcznie (cena z e-fakturą).

Netia przygotowała również korzystną ofertę dla klientów, którzy chcą zamówić internet w pakiecie z usługą telefoniczną. Klienci mogą zakupić promocyjny pakiet internet + telefon w cenie już od 59,90 zł miesięcznie (opcja Szybki Internet 4 MB/s + Lepszy Telefon 30, usługa z e-fakturą).

Oferta promocyjna „Na czasie przez 9 miesięcy” dostępna jest na sieci własnej Grupy Netia i jest skierowana do nowych klientów. W ramach umowy, klient otrzymuje urządzenie Netia Spot, wraz z możliwością przyłączenia się do międzynarodowej sieci WiFi Fon. Może również bezpłatnie korzystać z usługi Wirtualnego Dysku (z limitem do 1 GB).

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts