IT i technologie LIFESTYLE

Blogerzy działają coraz prężniej

Data publikacji: 2016-01-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Blogerzy działają coraz prężniej
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Najnowsze badania przeprowadzone wśród internautów oraz dane udostępnione przez firmy sprzedające domeny internetowe wskazują, iż wśród stron, które rok rocznie pojawiają się w sieci, przeważającą ilością są blogi.

Blogerzy działają coraz prężniej LIFESTYLE, IT i technologie - Najnowsze badania przeprowadzone wśród internautów oraz dane udostępnione przez firmy sprzedające domeny internetowe wskazują, iż wśród stron, które rok rocznie pojawiają się w sieci, przeważającą ilością są blogi.

Najnowsze badania przeprowadzone wśród internautów oraz dane udostępnione przez firmy sprzedające domeny internetowe wskazują, iż wśród stron, które rok rocznie pojawiają się w sieci, przeważającą ilością są blogi. Ciekawostką jest fakt, iż jeszcze do niedawna blogi były traktowane wyłącznie w kategorii pasji – dzisiaj jest to bardzo doby sposób na zarabianie w sieci. Wiele osób próbuje więc swoich sił i zakłada blogi licząc, że to właśnie im uda się osiągnąć sukces.

 

Potwierdzają to specjaliści z domeny.pl, firmy, która oferuje nie tylko możliwość rejestracji domeny internetowej, ale również płaty hosting www. Ich zdaniem osoby, które zakładają blogi rozwijają się bardzo szybko, zauważając, że nie zdziałają wiele wybierając darmowy serwer, a inwestując w swoje dzieło, nierzadko wybierając nawet bardziej zaawansowane rozwiązania takie jak chociażby serwer vps. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, serwer vps to rozwiązanie będące czymś pomiędzy serwerem tradycyjnym, a opcją najbardziej zaawansowana, czyli serwerem dedykowanym. To idealne rozwiązanie dla osób pragnących traktować swoje hobby nieco bardziej poważnie.

 

Jak wskazują statystyki firmy, tylko na przestrzeni ostatniego roku zainteresowanie serwerami i domenami wzrosło o kilka procent – ich zdaniem ta tendencja ma się utrzymywać. Oczywiście nie każdy bloger ma szansę odnieść sukces, bowiem samo założenie bloga i pisanie na nim to nie wszystko – niezbędna jest jeszcze wiedza na temat stosowania odpowiednich słów kluczowych i wielu metod pozycjonowania, ale to już zupełnie inny temat.

 

Blogerzy podchodzący do swojego blog profesjonalnie dbają nie tylko o kwestie techniczne, ale również i wizualne – wiedzą, że wykupiona domena musi mieć odpowiednią, chwytliwą nazwę i że blog musi dobrze się prezentować. Musi być przede wszystkim czytelny oraz zachęcający – ta świadomość jest wśród blogerów coraz bardziej widoczna, dlatego tak naprawdę coraz trudniej jest wybić się z gąszczu blogów o podobnej tematyce. Wydaje się jednak, że dla chcącego nic trudnego, a przecież trudne wcale nie musi oznaczać niemożliwego…

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Blogerzy działają coraz prężniej LIFESTYLE, IT i technologie - Najnowsze badania przeprowadzone wśród internautów oraz dane udostępnione przez firmy sprzedające domeny internetowe wskazują, iż wśród stron, które rok rocznie pojawiają się w sieci, przeważającą ilością są blogi.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts