Urządzenia

Wspólny projekt Gefen i Marshall Electronics

Firma Gefen poinformowała o połączeniu sił z Marshall Electronics w celu umożliwienia przekazu na żywo na ekranie dowolnego odbiornika HDTV. Obsługa wideo w czasie rzeczywistym jest szczególnie istotna dla wielu branż, przede wszystkim rozrywkowej, hotelowej oraz handlu detalicznego.

Dekoder Marshall Electronics VS-102-HDMI poprzez port HDMI akceptuje sygnał z dowolnego źródła, które nie jest zabezpieczone mechanizmem HDCP, w tym m.in. z kamer HD. Wykorzystanie go w projekcie Gefen Digital Signage Creator pozwoli użytkownikom na samodzielne przesyłanie wideo na żywo do odbiornika HDTV, przy zachowaniu wszystkich funkcji cyfrowego obrazu i dźwięku.

Gefen Digital Signage Creator współpracuje z każdym sprzętem z systemem operacyjnym Windows i daje użytkownikom pełną kontrolę nad tworzeniem kontentu po podłączeniu do sieci LAN. Intuicyjny interfejs oferuje możliwość tworzenia szablonów, wstawiania muzyki, warstw wideo, pisania skryptów do kontroli treści i ściągania informacji z internetowych kanałów RSS.

Źródło: Daily DOOH

http://www.4press.pl/index.php?p=12223

hastagi na stronie:

# NEWMI DM626 hdcp

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #bie   #cym   #czasie   #dane   #dla   #dzia   #dzie   #gie   #informacji   #jest   #koniec