Wiadomości branżowe

Ritlabs otrzymał srebrny medal w konkursie „Znak towarowy 2014 roku”

Firma Ritlabs, SRL otrzymała srebrny medal w kategorii „Eksport" w konkursie „Znak towarowy 2014 roku", organizowanym przez Izbę Gospodarczą oraz Państwową Agencję Własności Intelektualnej Republiki Mołdowy. Konkurs ma na celu promocję skutecznych praktyk biznesowych w obszarze marketingu i brandingu mołdawskich firm. Na podstawie oceny dokonanej przez wyspecjalizowane jury i użytkowników z

Firma Ritlabs, SRL otrzymała srebrny medal w kategorii „Eksport" w konkursie „Znak towarowy 2014 roku", organizowanym przez Izbę Gospodarczą oraz Państwową Agencję Własności Intelektualnej Republiki Mołdowy. Konkurs ma na celu promocję skutecznych praktyk biznesowych w obszarze marketingu i brandingu mołdawskich firm. Na podstawie oceny dokonanej przez wyspecjalizowane jury i użytkowników z Republiki Mołdowy, wyróżnieni zostali najbardziej konkurencyjni mołdawscy producenci i dostawcy usług.

Medale w kategorii „Eksport" są przyznawane też za najbardziej skuteczną strategię rozwoju biznesu, która przyczyniła się do otwarcia nowych rynków zbytu oraz promowania pozytywnego wizerunku firmy w Mołdawii oraz na arenie międzynarodowej.

Dyrektor zarządzający Ritlabs, SRL Maxim Masiutin powiedział: "Ta nagroda jest kolejnym potwierdzeniem jakości naszych produktów i usług. Zachęca nas do jeszcze lepszej pracy."

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Ritlabs. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Netia zapewnia komunikację dla europejskiego Contact Center Qatar Airways

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy