1001 kawałków sushi – zdobądź szczyt Sushi Mountain z Grouponem

Rusza pierwsza edycja Festiwalu Sushi, promująca restauracje, w których można spróbować najświeższych i najsmaczniejszych zestawów w całej Polsce. Z tej okazji Groupon zaprasza wszystkich użytkowników do wzięcia udziału w akcji Sushi Mountain. Stawką w tej rozgrywce jest największ zestaw tej japońskiej potrawy w Polsce.

Groupon już nie raz przekonał się o tym, jak bardzo Polakom smakuje sushi, dlatego z końcem lutego rusza akcja, w których jeden szczęśliwiec będzie mógł się zmierzyć z Sushi Mountain. Będzie to najdroższy i największy zestaw, jaki do tej pory powstał w Polsce. Sushi Mountain składa się z 1001 kawałów i będzie można go kupić za… 0 zł.

Od 28 stycznia do 2 lutego na stronie Groupona każdy będzie mógł „kupić” Sushi Mountain zupełnie za darmo. Internauta, który zostanie 1001 klientem, otrzyma voucher na największy zestaw sushi w Polsce, który będzie do zrealizowania w jednej z najlepszych warszawskich restauracji – Izumi Sushi przy Placu Zbawiciela.

Kto podejmie się wyzwania i zdobędzie szczyt największej góry sushi w Polsce?

Pełna oferta Festiwalu Sushi Groupon dostępna na http://www.groupon.pl/occasion/festiwal-sushi.

 

Izumi Sushi

Założyciel sieci warszawskich restauracji, Alon Than, posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w Japonii (m.in. klika lokali w Tokio) i jest uznawany za znawcę kuchni Azji Południowo-Wschodniej. Izumi Sushi proponuje autorską kuchnię, opierającą się na japońskim stylu łączonym ze światowym trendem fusion. Pierwszy lokal Alona – Restauracja Izumi na Placu Zbawiciela – już półtora roku po otwarciu mogła szczycić się mianem „Knajpy roku 2007” w plebiscycie Gazety Wyborczej. Natomiast Restauracja Izumi Biały Kamień, malowniczo zlokalizowana w gąszczu 100-letnich palm w mokotowskiej Palmiarni, zdobyła 1. miejsce w konkursie na najlepszą polską restaurację sushi podczas I Ogólnopolskiego Festiwalu Sushi (2010 r.). Izumi Sushi Izakaya to próba przeniesienia na polski grunt popularnej w Japonii tradycji pubów Isakaya.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Groupon. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top