WRE6505 – nowy wzmacniacz ZyXELa zapewniający Wi-Fi w każdym zakątku domu

Z dniem wprowadzenia na rynek wzmacniacza sygnału bezprzewodowego ZyXEL WRE6505 AC750 możemy pożegnać czasy słabego zasięgu i zawodnych połączeń WiFi. AC750 umożliwia szybkie i efektywne zwiększenie zasięgu sieci pracujących w standardach 802.11 aa/b/g/n/ac oraz sprowadza całą instalację do zaledwie jednego kliknięcia przyciskiem WPS (Wi-Fi Protected Setup). Urządzenie posiada również wbudowane porty Ethernet, które umożliwiają wielu urządzeniom kablowym natychmiastowy dostęp do sieci.

ZyXEL WRE6505 wzmocni i poszerzy zasięg domowej sieci bezprzewodowej 802.11 a/b/g/n/ac, eliminując punkty bez zasięgu w całym domu. Urządzenie umożliwi szybsze odtwarzanie strumieni wideo, granie i przeglądanie stron na tabletach, laptopach i smartfonach niezależnie od miejsca, w którym się w danym momencie przebywa.

Oferujący zaawansowaną dwuzakresową technologię z opcjami „Speed Boost” i „Range Boost” wzmacniacz AC750 umożliwia wybranie odpowiedniej charakterystyki pracy sieci bezprzewodowej. Podczas gdy opcja „Range Boost” zwiększa zasięg sieci, funkcja „Speed Boost” umożliwia nadanie priorytetów dla prędkości, umożliwiając dostosowanie sieci do swoich potrzeb.

Zgodność ze standardem 802.11ac z jednoczesną obsługą dwóch pasm radiowych

Wzmacniacz WRE6505 ZyXELa posiada kompatybilność wsteczną ze wszystkimi routerami i punktami dostępowymi pracującymi w standardach 802.11 a/b/g/n. Dzięki temu urządzenie może przesyłać sygnał w paśmie wolnym od zakłóceń, oferując płynną transmisję strumieni multimedialnych i zdecydowanie mniejsze opóźnienia w grach.

Wygodna instalacja dzięki kompaktowej konstrukcji z opcją montażu do ściany

Wzmacniacz WRE6505 ZyXELa został zaprojektowany do elastycznych instalacji, oferując możliwie najlepszy zasięg bezprzewodowy i wydajność przy jednoczesnym wyeliminowaniu zbędnego okablowania. Dodatkowo urządzenie posiada trzy kolory diod LED, które sygnalizują siłę wykrytego sygnału i umożliwiają optymalną instalację. Wystarczy umieścić wzmacniacz w miejscu o najmocniejszym sygnale i cieszyć się wysoką prędkością połączeń bezprzewodowych w całym domu.

Cena urządzenia sugerowana przez producenta dla klienta końcowego to 235 PLN netto.

Wzmacniacz WRE6505 można nabyć poprzez dystrybutorów ZyXELa: AB, Action, eD'system, RRC czy Veracomp.

Więcej informacji o rozwiązaniach marki ZyXEL można znaleźć na stronie www.zyxel.com/pl.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top