Popraw Wiadomości branżowe

Polowanie na niechciane prezenty

Teaser

 

Wykorzystaj okazję, aby upolować nowe przedmioty w niższych cenach podczas szczytu odsprzedaży nieudanych prezentów na platformie eBay.pl w dniu 23 stycznia.

 

Jak pokazują badania przeprowadzone na zlecenie eBay przez TNS* w ubiegłoroczne święta prawie jeden na dziesięć prezentów, jakie otrzymali Polacy był nietrafiony. Zamiast trzymać takie podarki ukryte głęboko w szufladzie, lepiej odsprzedać je za pomocą eBay.pl. Szczyt odsprzedaży nieudanych prezentów według prognoz odbędzie się 23 stycznia.

 

Większość z nas, co najmniej raz w życiu otrzymała nieudany prezent. Dzisiaj, kiedy ludzie nie mają czasu zastanowić się nad zakupionymi podarkami, zdarza się to o wiele częściej.

 

“Polacy nie mówią, o czym marzą i  co chcieliby dostać, przez co często otrzymują niechciane prezenty. Uważają też, że nie wypada zapytać o to, jakie prezenty chciałaby dostać obdarowywana osoba. Co ciekawe mężczyźni dużo rzadziej niż kobiety dają i otrzymują niechciane podarunki. Związane jest to z faktem, że podchodzą do zakupów świątecznych w sposób zadaniowy, a nie emocjonalny. Dzięki temu dokonują trafniejszych wyborów, co od lat potwierdzają badania”, powiedział Andrzej Komorowski, psycholog.

 

Wśród niechcianych prezentów możemy najczęściej znaleźć książki, znaczki, płyty z muzyką, akcesoria sportowe oraz ubrania i dodatki. Są to z reguły produkty niezniszczone i nieużywane. Średnio cena takich przedmiotów jest 20% niższa niż pierwotnie. Dlatego [podczas szczytu odsprzedaży warto zalogować się na eBay.pl i upolować wymarzony prezent w okazyjnej cenie.

 

 

 

 

 

 

 

*Badanie przeprowadzone przez TNS na zlecenie eBay, na grupie 1042 osób dorosłych w wieku
od 16-54 roku życia, między 11-15 października 2012.

 

Informacje o eBay Inc.:

Założona w 1995 roku w San Jose, w Kalifornii firma eBay Inc. (NASDAQ: EBAY) jest światowym liderem wśród platform handlowych i płatności, łączącym milion sprzedawców i kupujących. Czyni to za pośrednictwem serwisu eBay, największego na świecie serwisu zakupowego on-line, który pozwala użytkownikom kupować i sprzedawać w prawie każdym kraju na świecie. Dzięki pośrednictwu PayPal, zarówno klienci indywidualni jak i firmy mogą łatwo i szybko wysyłać oraz odbierać cyfrowe płatności. Za pomocą GSI, który ułatwia globalnym przedsiębiorstwom e-handel, możliwa jest wielokanałowa sprzedaż detaliczna oraz marketing cyfrowy. X.commerce, e-handlowa platforma wspierająca misję eBay Inc. umożliwia handel, łącząc zasoby technologiczne i społeczności deweloperów z eBay, PayPal i Magento. Wyspecjalizowana platforma handlowa StubHub jest największym na świecie serwisem handlu biletami, który zrzesza miliony użytkowników. Po więcej informacji na temat firmy i globalnych marek z jej portfolio zapraszamy na stronę: www.ebayinc.com.

 

 

< 232567" >
Źródło ebay. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jak   #pl   #sieci   #Wirtualna Polska