Popraw Wiadomości branżowe

Zainteresowanie rowerami w przestrzeni miejskiej dynamicznie rośnie

Teaser

Przeszło 3 000 zapytań o branżę rowerową w ciągu jednego tygodnia  odnotowała wyszukiwarka panoramafirm.pl. Najczęściej poszukiwaną frazą był „rower”.

Wyniki pokazują, iż popularność branży rowerowej rośnie, a rowerów miejskich jest coraz więcej. Już od 1 kwietnia br. stale zwiększała się liczba zapytań o branżę rowerową w wyszukiwarce lokalnej panoramafirm.pl. Prawie dwa razy więcej osób, w porównaniu do ubiegłego roku, szukało takich informacji”– mówi Adrian Hinc, Kierownik ds. Produktu w Eniro Polska.

Rower stał się niezbędnym sprzętem codziennego użytku, każdego dnia używa go ponad miliard ludzi. Coraz większą rolę odgrywa on w komunikacji miejskiej, wykorzystywany jako standardowy środek transportu. Zaczął również wyznaczać nową modę miejską. Zdecydowaną popularnością cieszą się bezobsługowe wypożyczalnie firmy Nextbike.

Przez najbliższe kilka miesięcy, tak jak w ponad 50 miastach na całym świecie, również w Polsce można korzystać z bezobsługowych wypożyczalni.

„Wychodząc naprzeciw nowym trendom baza danych wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl została wzbogacona o dodatkowe informacje. Wpisując hasło „Veturilo”, otrzymamy wiadomości o wszystkich warszawskich wypożyczalniach” – dodaje Adrian Hinc.

Polacy docenili potencjał roweru jako środka transportu w zakorkowanych miastach, który pozwala szybko dotrzeć na miejsce bez problemów z zaparkowaniem. Zyskał tzw. modową popularność na stałe wpisując się w uliczny krajobraz.

***
 

Eniro jest największą firmą świadczącą usługi w zakresie wyszukiwania lokalnego informacji o firmach, produktach i usługach w krajach skandynawskich. Zarówno firmy, jak i konsumenci mogą, za pośrednictwem produktów Eniro, w łatwy sposób zlokalizować poszukiwane produkty i usługi oraz dokonać ich zakupu, niezależnie od preferowanego sposobu wyszukiwania: przez Internet, katalog czy telefon komórkowy.  Reklamodawcy mogą zaprezentować swoją ofertę potencjalnym konsumentom, pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć sprzedaż. Spółka zatrudnia łącznie, w krajach skandynawskich oraz w Polsce, prawie 3,200 pracowników i jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie od 2000 r. W 2012 r. przychody firmy wyniosły 3,999 mln koron szwedzkich, a EBITDA (zysk operacyjny przed odsetkami, amortyzacją i podatkami) osiągnęła 976 mln koron szwedzkich. Siedziba Eniro mieści się w Sztokholmie. Więcej informacji o firmie na www.eniro.com.

< 241363" >
Źródło Eniro Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts