Wiadomości branżowe

Siatkarski mundial w Telewizji Osobistej Netii w systemie PPV

Netia oferuje kibicom siatkówki dużą dawkę sportowych emocji – transmisję na żywo Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które rozpoczną się w najbliższą sobotę, 30 sierpnia. Transmisja dostępna będzie w ramach systemu pay-per-view (PPV), w Telewizji Osobistej Netii.

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 to historyczne wydarzenie w Polsce i bez wątpienia ogromna atrakcja dla fanów tego sportu. Prawie trzy i pół tygodnia siatkarskich emocji na najwyższym poziomie, 24 najlepsze drużyny na świecie, 103 mecze na żywo, łącznie ponad 200 godzin transmisji live – to wszystko czeka na klientów Netii, którzy wykupią dostęp do transmisji PPV, w Telewizji Osobistej Netii.

Mistrzostwa rozpoczną się 30 sierpnia ceremonią inauguracyjną i meczem otwarcia Polska-Serbia, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecze rozgrywane będą w największych halach sportowych w 6 miastach w Polsce: Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Wrocław, Katowice, Gdańsk/Sopot. Uroczyste zakończenie mistrzostw nastąpi 21 września.

Mecz otwarcia transmitowany będzie na otwartej antenie telewizji Polsat, jednak już kolejne spotkania dostępne będą na specjalnie stworzonych przez Polsat płatnych kanałach Polsat Volleyball.

Opłata za dostęp do transmisji w ramach systemu PPV Netii wynosi 89 zł brutto i będzie doliczona abonentowi do kolejnej faktury za usługi Netii.

Dostęp do transmisji należy zamówić poprzez aplikację na Netia Playerze. Po akceptacji regulaminu i potwierdzeniu transakcji PIN-em VOD i Kontroli Rodzicielskiej, należy wyjść z aplikacji i - w celu potwierdzenia transakcji - ponownie wejść do aplikacji po upływie około 10 minut.

Transmisje meczów PPV dostępne będą na kanałach o numerach 500 - 503 (500 - Polsat Volleyball 1 HD, 501 - Polsat Volleyball 2, 502 - Polsat Volleyball 3, 503 - Polsat Volleyball 4). Kanały te zostaną automatycznie dodane do listy kanałów klienta, który dokona zakupu dostępu do transmisji.

Więcej informacji na http://www.netia.pl/ppv

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #oraz   #poprzez   #przez   #za