Wiadomości branżowe

TEEKANNE wspiera zawody strzeleckie dla młodzieży

Teaser

Już 17 lipca odbędzie się finał X-ej edycji Ogólnopolskich Zawodów Internetowych „Strzelanie w Sieci” w ramach Finałów XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Bydgoszczy. Na najlepszych uczestników zawodów czekają aromatyczne upominki od sponsora, TEEKANNE Polska.

Konkurs od początku swojej działalności objęty jest honorowym patronatem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Tegoroczna odsłona „Strzelania w Sieci” będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Obchodzący w tym roku swoje dziesięciolecie turniej dzięki otwartej formule, cieszy się sporym zainteresowaniem wśród najmłodszych adeptów strzelectwa sportowego w Polsce – w poprzedniej edycji wzięło w nim udział około 300 zawodników w konkurencjach pistoletowych i karabinowych.

Eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Internetowych „Strzelanie w Sieci” odbywają się od listopada do marca. Ich zwieńczeniem jest strzelanie finałowe, jakie w tym roku odbędzie w Bydgoszczy. Jednym ze sponsorów wydarzenia jest firma TEEKANNE Polska, która oprócz finansowego wsparcia zawodów, przygotowała dla zwycięskich juniorów młodszych i młodzików aromatyczne zestawy herbat i herbatek TEEKANNE.

Włączenie się TEEKANNE w finał „Strzelania w Sieci” to nie przypadek, o czym świadczy chociażby obecność marki na innych sportowych eventach. Tylko w tym roku TEEKANNE wsparło X Półmaraton Marzanny, 12. Cracovia Maraton oraz, z troski o podniesienie świadomości zdrowego trybu życia u najmłodszych zainaugurowało, turniej tenisowy TEEKANNE – CEWE CUP.

 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts