Popraw Wiadomości branżowe

ZyXEL uwalnia strumienie multimedialne – nowy router NBG4615 v2

Teaser

Na polskim rynku pojawia się nowe urządzenie z rodziny bezprzewodowych routerów NetUSB – model NBG4615 v2. Oferujący prędkość do 300 Mb/s router zapewnia wysoką wydajność routingu oraz konfigurację dostępu do sieci dla gości.

Gigabitowy router NBG4615 v2 NetUSB oferuje przesyłanie danych i głosu, strumieni multimedialnych z dźwiękiem i obrazem oraz jakość ruchu QoS na najwyższym poziomie, gwarantując stabilność i niezawodność połączenia dla wielu urządzeń pracujących w domowej sieci. Zapewnia także większą wydajność routingu wraz z najlepszą akceleracją sprzętową translacji adresów (NAT). Mechanizm NAT sprawia, że ZyXEL NBG4615 v2 może obsługiwać naraz wiele urządzeń, na których użytkownicy korzystają w tym samym czasie z transmisji danych, przesyłając wideo w wysokiej jakości czy grając w sieci. Połączone ze sobą komputery stacjonarne, laptopy, urządzenia mobilne oraz serwery mediów mogą wymieniać pomiędzy sobą informacje i udostępniać swoje zasoby poprzez sieć.

Bezpieczny Internet dla gości

Możliwość wydzielenia sieci bezprzewodowej dla gości to kolejna przydatna funkcja, w jaką została wyposażona nowa wersja routera NBG4615 v2 NetUSB. Dzięki niej ze strumieni multimedialnych mogą korzystać nie tylko domownicy, ale także goście, którzy otrzymują jedynie dostęp do stron www, nie naruszając prywatności sieci i urządzeń w niej funkcjonujących.

W celu ułatwienia konfiguracji i dostępu do sieci bezprzewodowej, router posiada przyjazny i intuicyjny interfejs. Tryb nawigacji „Easy Mode” oferuje szybki dostęp, konfigurację podstawowych ustawień oraz podgląd mapy sieci, która wyświetla wszystkie współdzielone i działające w ramach sieci urządzenia. Dla zaawansowanych użytkowników przygotowano tryb „Expert Mode”. Kontrolę dostępu do WiFi zapewnia funkcja sprzętowego włączania i wyłączania modułu radiowego.

Zielona technologia

Aby uniknąć zbędnego poboru energii elektrycznej, bezprzewodowy router NBG4615 v2 NetUSB posiada funkcję planowania czasu pracy sieci WiFi oraz przełącznik zasilania. Dzięki temu możemy wyłączać urządzenie, jeśli nie jest potrzebne. Wiąże się to nie tylko z obniżeniem rachunków, ale również z ochroną środowiska naturalnego.

Dostępność

Router ZyXEL NBG4615 v2 można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD'system oraz RRC. Sugerowana cena dla użytkownika końcowego to 64 EUR netto.

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

< 234009" >
Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts