Martin Bratičák został szefem kanału ZyXEL Communications na region Europy Środkowej i Wschodniej (CEE)

Teaser

Martin Bratičák jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój działalności dystrybucyjnej w państwach z Europy Środkowej i Wschodniej, czyli w Czechach, Słowacji, Polsce, Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech oraz na Bałkanach.

Wierzę, że nasz region Europy Środkowej i Wschodniej ma duży potencjał sprzedażowy. Moim celem jest wzmocnienie naszej pozycji na rynku rozwiązań bezprzewodowych i osiągnięcie pozycji lidera. Niewątpliwie jesteśmy na dobrej drodze, na co wskazuje 35 % wzrost sprzedaży osiągnięty po drugim kwartale b.r., który firma ZyXEL Communications wypracowała w grupie państw Europy Środkowej i Wschodniej." – mówi Martin Bratičák, Head of Channel ZyXEL Communications CEE.

 Poprzednio Martin Bratičák był menadżerem odpowiedzialnym za pośredni kanał sprzedaży na stanowisku Indirect Sales Channel Manager.

 

 

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top