Popraw Wiadomości branżowe

Klub Koneserów Smaku dla amatorów dobrej kuchni i niebanalnych miejsc

Groupon kusi ofertami restauracji rekomendowanych m.in. przez przewodnik Michelin oraz cieszących się uznaniem krytyków kulinarnych Groupon uruchomił nową stronę Klub Koneserów Smaku
Teaser

Groupon kusi ofertami restauracji rekomendowanych m.in. przez przewodnik Michelin
oraz cieszących się uznaniem krytyków kulinarnych

 

Groupon uruchomił nową stronę Klub Koneserów Smaku, która agreguje oferty najlepszych restauracji z największych polskich miast, w których obecny jest serwis. Jest to dodatkowe narzędzie promocji partnerów z sektora HoReCa, gwarantujących prestiżową lokalizację i najlepszą jakość oraz zachęta dla klientów o bardziej zasobnych portfelach, ceniących niebanalną kuchnię.

Klubu Koneserów Smaku charakteryzuje się indywidualną szatą graficzną oraz łatwą nawigacją – użytkownik może wyświetlić wszystkie oferty z całej Polski, jak i wybrać propozycje z poszczególnych miast. Strona funkcjonuje w ramach Grouponu jako osobna zakładka i dostępna jest dla wszystkich klientów odwiedzających serwis.

- Utworzenie Klubu Koneserów Smaku jest naszym ukłonem w stronę partnerów gastronomicznych, cenionych za wyśmienitą kuchnię i wysoki standard obsługi. Dając im możliwość jeszcze lepszej promocji oraz bezpośredniego dotarcia do najbardziej wymagających klientów, tworzymy dla nich dodatkową wartość i korzyść ze współpracy z nami – powiedziała Aniela Hejnowska, Dyrektor Zarządzająca w Groupon Polska. - Na stronie Klubu Koneserów Smaku znaleźć można między innymi restauracje rekomendowane przez przewodnik Michelin, cieszące się uznaniem krytyków kulinarnych oraz najmodniejsze miejsca na mapach największych polskich metropolii.

Informacja o Groupon

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest globalnym liderem na rynku ofert lokalnych, ułatwiającym klientom na całym świecie dostęp do najlepszych usług i produktów w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon wnosi nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży i wiele więcej aby pomóc w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi i produkty w 48 krajach na całym świecie w trzech kluczowych kanałach: Groupon Local, Groupon Travel oraz Groupon Shopping.

A to już wiesz?  Wzmacniacz Słuchawkowo-Głośnikowy z DAC

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę Groupon Works.

< 237933" >
Źródło Groupon. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy