Popraw Wiadomości branżowe

Klub Koneserów Smaku dla amatorów dobrej kuchni i niebanalnych miejsc

Teaser

Groupon kusi ofertami restauracji rekomendowanych m.in. przez przewodnik Michelin
oraz cieszących się uznaniem krytyków kulinarnych

 

Groupon uruchomił nową stronę Klub Koneserów Smaku, która agreguje oferty najlepszych restauracji z największych polskich miast, w których obecny jest serwis. Jest to dodatkowe narzędzie promocji partnerów z sektora HoReCa, gwarantujących prestiżową lokalizację i najlepszą jakość oraz zachęta dla klientów o bardziej zasobnych portfelach, ceniących niebanalną kuchnię.

Klubu Koneserów Smaku charakteryzuje się indywidualną szatą graficzną oraz łatwą nawigacją – użytkownik może wyświetlić wszystkie oferty z całej Polski, jak i wybrać propozycje z poszczególnych miast. Strona funkcjonuje w ramach Grouponu jako osobna zakładka i dostępna jest dla wszystkich klientów odwiedzających serwis.

- Utworzenie Klubu Koneserów Smaku jest naszym ukłonem w stronę partnerów gastronomicznych, cenionych za wyśmienitą kuchnię i wysoki standard obsługi. Dając im możliwość jeszcze lepszej promocji oraz bezpośredniego dotarcia do najbardziej wymagających klientów, tworzymy dla nich dodatkową wartość i korzyść ze współpracy z nami – powiedziała Aniela Hejnowska, Dyrektor Zarządzająca w Groupon Polska. - Na stronie Klubu Koneserów Smaku znaleźć można między innymi restauracje rekomendowane przez przewodnik Michelin, cieszące się uznaniem krytyków kulinarnych oraz najmodniejsze miejsca na mapach największych polskich metropolii.

Informacja o Groupon

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest globalnym liderem na rynku ofert lokalnych, ułatwiającym klientom na całym świecie dostęp do najlepszych usług i produktów w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon wnosi nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży i wiele więcej aby pomóc w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi i produkty w 48 krajach na całym świecie w trzech kluczowych kanałach: Groupon Local, Groupon Travel oraz Groupon Shopping.

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę Groupon Works.

< 237933" >
Źródło Groupon. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts