Kolejny kanał filmowy w GigaOfercie Telewizji Osobistej

Oferta filmowa Telewizji Osobistej powiększyła się o kolejny kanał - Paramount Channel HD, w którym będzie można zobaczyć wiele przebojowych produkcji studia Paramount Pictures. Obecnie w ramach GigaOferty Telewizja Osobista Netii oferuje aż 180 różnorodnych kanałów w tym aż 66 w HD.

Paramount Channel HD to stacja telewizyjna emitująca przez całą dobę filmy produkcji Paramount Pictures, najstarszego amerykańskiego studia filmowego i jednego z największych światowych producentów filmowych. Jak zapewnia nadawca, zawartość polskiej wersji kanału ma być dostosowana do wymagań i oczekiwań polskiej publiczności. Od dzisiaj (19 kwietnia 2015 r.) kanał ten dostępny jest bez dodatkowych opłat w ramach pakietu KINO GigaOferty Telewizji Osobistej.

- Kanał Paramount Channel HD uzupełni i tak już bogatą ofertę dobrego, klasycznego kina, którą oferujemy w ramach pakietu KINO w GigaOfertcie Telewizji Osobistej. Za zaledwie 10 zł miesięcznie w naszej ofercie każdy miłośnik dobrego kina znajdzie w tym pakiecie coś dla siebie. – powiedział Grzegorz Grzegorski, Kierownik Produktu Telewizja Osobista w Netii.

W pakiecie KINO, wraz z Paramount Channel HD, dostępne są kanały: Kino Polska, Polsat Film, AleKino+ HD, TCM, Sundance Channel HD, CBS Europa, Cinemax HD, Cinemax2 HD.

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top