ZyXEL otrzymał nagrodę ICSA Labs Excellence

ZyXEL Communications, czołowy dostawca zabezpieczających rozwiązań dostępowych oraz produktów sieciowych dla domów i firm, został wyróżniony nagrodą ICSA Labs za 15 lat ulepszania swoich rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo sieci.

 „ICSA Labs Excellence nagrodziła firmę ZyXEL za proces doskonalenia jakości”, podsumował George Japak, dyrektor zarządzający ICSA Labs. „Długotrwałe utrzymywanie takiego procesu wymaga odpowiedniego budżetu, zasobów oraz wysokiej dyscypliny. Celem naszych działań jest stabilizowanie i zwiększenie bezpieczeństwa produktów, co przedkłada się na korzyści nie tylko dla klientów, ale również na bezpieczeństwo całego ekosystemu”.

Nagroda EIST wyróżnia klientów, którzy testują swoje produkty przez 10, 15 lub 20 lat i systematycznie uzyskują certyfikaty bezpieczeństwa ICSA Labs. Klienci ICSA Labs zyskują współpracę z analitykami, uwzględniają kryteria rozwoju produktu oraz otrzymują dostęp do badań i mogą uczestniczyć w konsorcjach – wszystko w celu poprawy jakości produktów.

Jesteśmy dumni i zaszczyceni uznaniem naszego wieloletniego zaangażowania w bezpieczeństwo sieciowe przez tak ważną instytucję, jaką jest ICSA Labs” powiedział Wayne Hwang, wiceprezydent rozwiązań biznesowych marki ZyXEL. Firma nieustannie dąży do ulepszania zabezpieczeń sieciowych, które są podstawą wszystkich socjalnych i komercyjnych sukcesów w sieci internet.

ZyXEL posiada aktualnie kompleksową ofertę zintegrowanych rozwiązań zabezpieczających UTM dla sektora małych i średnich firm. Urządzenia charakteryzują się wysoką przepustowością i posiadają zapory sieciowe i VPNy certyfikowane przez ICSA. Oferta obejmuje produkty USG40/40W/60/60W dedykowane dla mniejszych i zdalnych biur, modele USG110/210/310 dla średnich firm oraz serię USG1100/1900, która zaprojektowana została do największych obiektów. Najnowsza generacja rozwiązań UTM ZyXELa oferuje klientom biznesowym funkcjonalność zapory sieciowej o wydajności gigabitowej, hybrydowy VPN IPSec/SSL, ochronę antywirusową, filtrowanie treści, IDP, ochronę przed spamem oraz obsługę nowoczesnych aplikacji – wszystko to w jednym urządzeniu. Seria UTM najnowszej generacji posiada również przełomowy portal zarządzania, który zawiera wszystkie reguły bezpieczeństwa w jednym miejscu. Urządzenia posiadają też wbudowany kontroler urządzeń bezprzewodowych, który ułatwia zarządzanie siecią i zwiększa jej bezpieczeństwo.

Dodatkowo rozwiązania ZyXELa oferują:

  • Niski koszt eksploatacji wraz z niezawodnym wyposażeniem
  • Elastyczne i skalowalne rozwiązania
  • Wydajne i zintegrowane produkty
  • Bezpłatne i łatwe w obsłudze narzędzia do zarządzania siecią

Więcej informacji o rozwiązaniach marki ZyXEL można znaleźć na stronie www.zyxel.com/pl.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top