Wiadomości branżowe

Zamiast sms-em życzenia można wysłać neokartką Poczty Polskiej dzięki platformie Envelo

Świąteczne życzenia wyślij na wyjątkowej neokartce z własnym zdjęciem i podziel się radością Bożego Narodzenia z bliskimi. Wysyłkę możesz zaplanować już dziś na platformie Envelo. Neokartki  dostarczą listonosze Poczty Polskiej.

Kartki świąteczne to ważny element w polskiej tradycji bożonarodzeniowej. Co roku miliony ludzi, firm i instytucji składają życzenia właśnie w ten sposób. Platforma Envelo poleca na tę okazję wyjątkowe neokartki ozdobione własnym zdjęciem lub firmowym logo. Wyślemy je z platformy i aplikacji mobilnej.

Neokartka - wyjątkowy podarunek

Świąteczną atmosferę łatwo utrwalimy na neokartce dzięki dodaniu własnych zdjęć i grafik. Adresaci otrzymają je wydrukowane na eleganckim błyszczącym papierze i w kopercie wprost do skrzynki na listy.

– W dobie esemesów i e-maili życzenia utrwalone na samodzielnie zaprojektowanej, świątecznej neokartce to wyjątkowy prezent i miła pamiątka dla adresata – podkreśla Dorota Patoka, kierownik Działu Produktów Hybrydowych w spółce Poczta Polska Usługi Cyfrowe należącej do Grupy kapitałowej Poczty Polskiej.

Wyjątkowy podarunek stworzymy w kreatorze neokartek, w którym łatwo edytujemy zdjęcia i ozdobimy je świątecznymi klipartami. Na awersie nie zabraknie też miejsca na dedykację dla adresata. Życzenia na rewersie możemy skomponować sami lub skorzystać z propozycji Envelo.

Życzenia biznesowe firmy i instytucje mogą przesłać na neokartce z własnym logo. Zyskają w ten sposób dodatkową formę promocji i podkreślą przywiązanie do polskiej tradycji. Wysyłkę do wielu adresatów jednocześnie ułatwi im opcja dodania danych adresatów z pliku, np. bazy klientów. Wszystko przygotują i nadadzą bez wychodzenia z biura, oszczędzając czas.

Teraz na platformie Envelo wysyłkę zaplanujesz wcześniej. Każdy zalogowany użytkownik może zdefiniować przyszłą datę wysyłki neokartek. To wygodna opcja polecana zwłaszcza klientom biznesowym, którzy dzięki niej mogą mieć ważną korespondencję pod kontrolą.

Dla tych, którzy cenią tradycyjne wzory, platforma Envelo przygotowała galerię ponad 50 gotowych neokartek. Całkowity koszt wysłania i doręczenia neokartki, także spersonalizowanej, zaczyna się już od 3,99 zł.

Życzenia z aplikacji mobilnej

Envelo to poczta na biurku, poczta w kieszeni. Świąteczną neokartkę można więc wysłać również z aplikacji mobilnej w formie wyjątkowego kolażu z nawet 5 własnych zdjęć. W edycji awersu dodamy kolorowe tło i dedykację dla adresata. Serdeczne życzenia wpiszemy zaś na rewersie czcionką w wybranym kroju i kolorze.

Na zbliżające się święta Bożego Narodzenia kreator neokartek zyska nowy wygląd i jeszcze większą funkcjonalność, a stworzenie własnego projektu będzie jeszcze bardziej intuicyjne. Pojawią się w nim karnety pionowe i poziome oraz neokartka w formacie A6, a rozmiar i układ będzie można zmienić w dowolnym momencie tworzenia. Neokartkę wyślemy też priorytetem.

Envelo - na święta i na co dzień

Envelo to wygodne e-usługi pocztowe na każdą okazję. Na platformie właśnie pojawiła się oferta dla nadających korespondencję rejestrowaną. Neoznaczek na listy polecone to możliwość opłacenia przesyłek przez internet i przygotowania potwierdzenia nadania lub książki nadawczej jeszcze przed wizytą na poczcie. Oferta polecana jest zwłaszcza klientom biznesowym nadającym duże wolumeny korespondencji rejestrowanej. Wkrótce pojawi się również możliwość nadania neolistu poleconego, czyli listu rejestrowanego wprost z komputera. Można nim będzie przesłać ważną korespondencję, na której niewymagany jest odręczny podpis czy oryginał pieczęci. Przesyłki rejestrowane można śledzić w aplikacji Envelo.

Więcej informacji o e-usługach pocztowych na www.envelo.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło Poczta Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Brak   #oraz   #pl   #pracy