Popraw Wiadomości branżowe

Wystartował serwis z poradami dla kobiet – SieWie.pl

Ruszył serwis SieWie.pl zawierający ponad dwa tysiące praktycznych i potrzebnych informacji z różnych dziedzin życia. Serwis powstał, by spełnić oczekiwania wszystkich kobiet, poszukujących szybkich i profesjonalnych rozwiązań, rad w zabieganej codzienności.

Można w nim znaleźć odpowiedzi na nurtujące i najbardzij powszechne pytania, dotyczące np.: zdrowia, mody, urody, finansów, psychologii oraz domu, dzieci i związków. Treści cenione przez kobiety poruszające się w sieci, są ułożone w osiem grup tematycznych. 

Układ głównej strony pozwala szybko i łatwo dotrzeć internautkom do wybranej dyscypliny wiedzy. Treść współgra z szatą graficzną i kolorystyką. Zespół redakcyjny systematycznie wprowadza nowe porady i aktualizuje już istniejące, dlatego serwis SieWie.pl warto odwiedzać każdego dnia, by na bieżąco śledzić wszelkie zawarte w nim informacje. Odbiorcy mają możliwość skomentowania wpisów i podzielenia się opiniami na interesujący temat. Autorzy serwisu drogą elektroniczną zapewniają kobietom komfort w dotarciu do różnych wskazówek odnoszących się do otaczającej je rzeczywistości. Jak twierdzą sami jego twórcy: „Pomysł powstania serwisu zrodził się z mocnego przekonania, że społeczność damska potrzebuje zwięzłego i merytorycznego przekazu.” Pomysłodawcy projektu wyszli więc naprzeciw potrzebom głównych odbiorców – przedstawicielek płci pięknej. 

Nowy serwis z poradami dla kobiet otworzyła firma WebMotive specjalizująca się w marketingu internetowym (SEM) oraz tworzeniu funkcjonalnych witryn internetowych.

 

< 233912" >
Źródło SieWie. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts