IT i technologie LIFESTYLE

Zalman: budżetowa obudowa dla mniej wymagających

Od tegorocznych targów Computex Taipei upłynęło już trochę czasu. Jednak zaprezentowane tam produkty wciąż wydają się „świeże” i warto na nie zwrócić uwagę. Firma Zalman zaprezentowała wiele wariantów obudów do komputerów – w tym model

Data publikacji: 2018-11-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zalman: budżetowa obudowa dla mniej wymagających
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Od tegorocznych targów Computex Taipei upłynęło już trochę czasu. Jednak zaprezentowane tam produkty wciąż wydają się „świeże” i warto na nie zwrócić uwagę. Firma Zalman zaprezentowała wiele wariantów obudów do komputerów – w tym model S3.

Zalman: budżetowa obudowa dla mniej wymagających LIFESTYLE, IT i technologie - Od tegorocznych targów Computex Taipei upłynęło już trochę czasu. Jednak zaprezentowane tam produkty wciąż wydają się „świeże” i warto na nie zwrócić uwagę. Firma Zalman zaprezentowała wiele wariantów obudów do komputerów – w tym model S3.

Obudowa S3 jest standardowym Middle Tower. Rozmiarowo jest to najmniejsza (wraz z modelem S2) obudowa zaprezentowana przez tego producenta. Model S3 znajdzie zastosowanie w biurze i mniej wymagających komputerach dla graczy. Konstrukcja jest wykonana z tworzywa sztucznego i elementów metalowych. To co ją wyróżnia to przezroczysta szyba z boku wykonana z akrylu oraz prosty i stonowany design.

 

Z przodu obudowy zostały zamontowane dwa wloty powietrza – z prawej i lewej strony. Na dole i na górze zamontowano filtr przeciwkurzowy, który ma zabezpieczyć podzespoły komputera. Na panelu sterowania umiejscowiono jeden port USB 3.0 i dwa porty USB 2.0, przycisk I/O, reset oraz gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe. Front wykonany ze szczotkowanego aluminium wraz przezroczystym panelem bocznym doskonale współgra z resztą kompozycji. Można odnieść wrażenie, że pod względem wyglądu S3 prezentuje się naprawdę ciekawie i wygląda na dobrze zaprojektowaną obudowę.

 

Pełna specyfikacja obudowy Zalman S3 prezentuje się następująco:

 

Typ obudowy: Middle Tower
Standard płyty głównej: ATX
Wymiary obudowy: 18,8 cm (szerokość) x 46,1 cm (wysokość) x 41,2 (długość)
Maksymalny rozmiar chłodzenia do CPU: 150 mm
Maksymalna długość karty graficznej: 330 mm
Maksymalna długość PSU (zasilacza): 200 mm
Miejsca na karty rozszerzeń: 7
Sloty na dyski twarde: 2 x 3.5 cala lub 2.5 cala
Wentylatory: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm na froncie, 2 x 120 mm / 2x 140 mm od góry, 1 x 120 mm / 1 x 140 mm tylny
Preinstalowany tylny wentylator 120 mm
Wspierane rozmiary radiatora: 120 mm / 240 mm
Panel kontrolny: przycisk power, reset, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe
Dodatki: przezroczysty, boczny panel, dwa filtry przeciwkurzowe
Waga: 3,7 kg

A to już wiesz?  Hołd oddany klasyce, czyli mod łączący stare z nowym

 

Obudowa Zalman S3 została wyceniona na ok. 139 zł. Produkt ma być dostępny w sprzedaży w grudniu b.r.

 

Źródło: Entrymedia, Zalman

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zalman: budżetowa obudowa dla mniej wymagających LIFESTYLE, IT i technologie - Od tegorocznych targów Computex Taipei upłynęło już trochę czasu. Jednak zaprezentowane tam produkty wciąż wydają się „świeże” i warto na nie zwrócić uwagę. Firma Zalman zaprezentowała wiele wariantów obudów do komputerów – w tym model S3.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy