IT i technologie LIFESTYLE

Opowiedz swoją historię ze Slidestory.pl

Data publikacji: 2014-11-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Opowiedz swoją historię ze Slidestory.pl
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Startuje polski serwis Slidestory.pl umożliwiający tworzenie bezpłatnych multimedialnych prezentacji online.

Opowiedz swoją historię ze Slidestory.pl LIFESTYLE, IT i technologie - Startuje polski serwis Slidestory.pl umożliwiający tworzenie bezpłatnych multimedialnych prezentacji online.

Startuje polski serwis Slidestory.pl umożliwiający tworzenie bezpłatnych multimedialnych prezentacji online. Przy użyciu tego narzędzia użytkownicy mogą dzielić się swoimi zdjęciami oraz filmami ze znajomymi i rodziną przygotowując pokazy o atrakcyjnej oprawie graficznej i muzycznej. Prezentacje mogą być aranżowane dowolnie lub przy użyciu gotowych szablonów, a każdy pokaz można w łatwy sposób osadzić na swojej stronie internetowej lub blogu. Właściciele serwisu oczekują, że w pierwszym roku funkcjonowania serwisu liczba użytkowników Slidestory.pl sięgnie 10 tysięcy osób.

Slidestory.pl to nowość w kategorii polskich bezpłatnych serwisów internetowych służących m.in. do zabawy, edukacji i komunikacji.

„O prezentacjach wiemy wszystko. To nasza pasja. Jesteśmy szczęśliwi, że uruchamiamy dzisiaj efekt naszej intensywnej pracy – serwis Slidestory.pl, który umożliwia użytkownikom w każdym wieku opowiadanie różnych historii. Pretekstów do stworzenia własnej prezentacji może być bardzo wiele, począwszy od najważniejszych momentów w życiu, przez codzienne życie rodzinne, po zainteresowania, takie jak sport czy podróże. Narzędzie jest łatwe w obsłudze, a dzięki udostępnionym przez nas szablonom wystarczy dosłownie kilka kliknięć, aby przygotować ciekawy pokaz, którym można podzielić się ze znajomymi np. na Facebooku. Nasz serwis jest odpowiedzią na trend dzielenia się contentem za pośrednictwem mediów społecznościowych, widoczny zwłaszcza w grupie ludzi młodych. Liczymy, że nasze narzędzie spotka się z dużym zainteresowaniem i w ciągu roku konto w serwisie założy 10 tysięcy osób. Już dzisiaj zapraszam do opowiedzenia własnej historii na Slidestory.pl” – powiedziała Dorota Orczykowska z serwisu Slidestory.pl

 

Po zalogowaniu do serwisu Slidestory.pl użytkownik uzyskuje dostęp do zestawu bezpłatnych szablonów oraz do edytora i jego narzędzi. Szablony dla pokazów to owoc pracy profesjonalnych grafików. Do wykorzystania  są szablony o tematyce szkolnej, rodzinnej, poważnej lub wesołej. Twórcy zadbali o to, aby wsród czterdziestu propozycji każdy użytkownik znalazł cos interesującego. Dla wymagających przyjazny edytor do samodzielnej aranżacji pokazu.

 

Prezentacje Slidestory.pl mogą być udostępniane szerokim grupom odbiorców dzięki możliwości osadzania ich na stronie internetowej oraz blogach. Istnieje również możliwość przygotowania pokazu dostępnego tylko dla określonego odbiorcy. Serwis spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa w zakresie zabezpieczenia kont użytkowników oraz ich danych osobowych, zgodnie z wytycznymi Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych. Serwis Slidestory.pl jest narzędziem udostępnianym bezpłatnie. Użytkownik otrzymuje 50MB przestrzeni dyskowej na przygotowane przez siebie prezentacje oraz dostęp do szablonów. Istnieje możliwość wykorzystania serwisu komercyjnie do projektów biznesowych, warunki takiej współpracy ustalane są indywidualnie.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Opowiedz swoją historię ze Slidestory.pl LIFESTYLE, IT i technologie - Startuje polski serwis Slidestory.pl umożliwiający tworzenie bezpłatnych multimedialnych prezentacji online.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts