IT i technologie LIFESTYLE

Mocniej, szybciej, dokładniej – Robomow RC312

Data publikacji: 2015-09-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mocniej, szybciej, dokładniej – Robomow RC312
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Robomow to lider w dziedzinie konstruowania robotów koszących, na okres jesienny prezentuje model, który idealnie przygotuje trawnik do zimy. Silny, szybki, dokładny oraz niezrównany pod względem efektywności koszenia – Robomow RC312.

Mocniej, szybciej, dokładniej - Robomow RC312 LIFESTYLE, IT i technologie - Robomow to lider w dziedzinie konstruowania robotów koszących, na okres jesienny prezentuje model, który idealnie przygotuje trawnik do zimy. Silny, szybki, dokładny oraz niezrównany pod względem efektywności koszenia – Robomow RC312.

Robomow to lider w dziedzinie konstruowania robotów koszących, na okres jesienny prezentuje model, który idealnie przygotuje trawnik do zimy. Silny, szybki, dokładny,  przyjazny oraz niezrównany pod względem efektywności koszenia – Robomow RC312. Skosi i rozdrobni trawę na powierzchni do 1200 m², zapewniając więcej czasu na rozkoszowanie się trawnikiem z rodziną i przyjaciółmi.

Nie trać czasu na koszenie, więcej odpoczywaj

Dzięki blisko dwóm dekadom doświadczenia w technologii koszenia trawy, kiedy przychodzi do zrozumienia potrzeb klientów, Robomow nie ma sobie równych. Dlatego firma zaprojektowała linię robotów koszących, które zapewniają maksymalną szybkość koszenia, optymalną wygodę oraz po prostu, zawsze perfekcyjny trawnik, bez angażowania użytkownika. Wszystko w myśl zasady, którą firma kieruje się od lat – trawnik powinien być miejscem odpoczynku, a nie pracy.

Robomow RC312

Model RC312 został zbudowany z myślą o pracy na powierzchni do 1200 m². Posiada wszelkie sprawdzone w poprzednich modelach rozwiązania.

Robomow RC312 to również sprawdzone, zaawansowane rozwiązania, które wykorzystane zostały w pozostałych modelach w gamie produktowej. Robot został wyposażony w szersze o 70% koła, a sama modularna budowa umożliwia szybką i intuicyjną wymianę poszczególnych części. Dodatkowo, udoskonalone oprogramowanie zapewnia jeszcze lepszą efektywność oraz szerszą możliwość wyboru ustawień z poziomu urządzenia (np. ustawianie stref z poziomu urządzenia w robotach z jednym ostrzem).

Nowy model również sterowany z poziomu smartfona

Dążąc do zapewniania jak największego komfortu użytkowania, Robomow RC312 współpracuje
z aplikacją na urządzenia mobilne. Dzięki temu użytkownik może kontrolować robota koszącego bez opuszczania wygodnego fotela w domowym zaciszu. Aplikacja zapewnia pełną, zdalną kontrolę urządzenia dają np. możliwość optymalizacji ustawień, ustalania harmonogramu pracy, a nawet bezprzewodowego sterowania robotem z odległości jak zdalnie sterowanym samochodem. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mocniej, szybciej, dokładniej - Robomow RC312 LIFESTYLE, IT i technologie - Robomow to lider w dziedzinie konstruowania robotów koszących, na okres jesienny prezentuje model, który idealnie przygotuje trawnik do zimy. Silny, szybki, dokładny oraz niezrównany pod względem efektywności koszenia – Robomow RC312.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts