Wiadomości branżowe

Wyszukaj użytkownika po poście

Teaser

Nie wyobrażamy sobie dnia bez skorzystania z wyszukiwarki w celu znalezienia konkretnych treści. Twórcy Facebooka wyszli naprzeciw potrzebom użytkowników udostępniając w styczniu wyszukiwarkę Graph Search. Do czego oprócz wyszukiwania zdjęć i osób może posłużyć to nowe narzędzie?

Odpowiedź brzmi: posty. Uzytkownicy będą mogli wyszukiwać nie tylko interesujące ich profile, ale też treści wpisywane przez innych. Jest to ogromna zmiana nie tylko w użyteczności  Facebooka, ale też w prywatności treści zamieszczanych na portalu. Nowością będzie wyszukiwanie komentarzy, statusów, podpisów pod zdjęciami naszych znajomych. Od teraz za pomocą wyszukiwarki, użytkownicy dowiedzą się, którzy ich znajomi udostępniają interesujące nas treści bez przeglądania milionów profili. Kolejną funkcją będzie wyszukiwanie informacji opublikowanych o danej godzinie w danym miejscu.

Wprowadzone zmiany zahaczają w dużej mierze o prywatność użytkowników. Mając do dyspozycji ustawienia prywatności jesteśmy w stanie udostępnić treści tylko niektórym odbiorcom. Co jednak w przypadku jeżeli treści te będą dostępne również dla znajomych znajomych. Możliwość wyszukiwania konkretnych fraz przez osoby, których nie znamy ma duży wpływ na nasze bezpieczeństwo w sieci. Informacje niepowołane mogę zostać użyte przeciwko nam. Wpisywanie postów na Facebooku często polega na swobodnym rzucaniu myśli, niezastanawianiu się nad tym co stanie się z nimi potem.

Użytkownikom często wydaje się, że z upływem czasu  ich posty zostają zapomniane. Nic bardziej mylnego, dzięki nowym funkcjom Graph Search będzie można wyszukać treści wpisane dawno temu. - mówi Izabela Mikruta, Management Board Assistant GRUPA 365NET.

Facebook dostarcza mnóstwo informacji o użytkownikach, które mogą zostać wykorzystane przeciwko nim. Z każdą nową innowacją wprowadzoną przez ten społecznościowy gigant prywatność użytkowników zaczyna mieć zupełnie nowe znaczenie. Jeżeli użytkownicy będą mogli zarządzać w pełni swoimi treściami Facebook powinien zmienić ustawienia prywatności i dać im taką możliwość. Wszystkie treści powinny zostać pod kontrolą użytkowników i w wybranych przez nich kręgach.

GRUPA 365 NET to innowacyjna agencja działająca w obszarze cross-marketingu zintegrowanego wpieranego najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie komunikacji PR.Proponujemy kompleksową obsługę 360 oraz doradztwo w obszarze strategii reklamy, marketingu, promocji i PR. Jesteśmy ekspertami działań online w sieci Internet - gdzie rozwijamy projekty o silnym potencjalne komercjalizacji.
 
NR1WINTERNECIE.pl to nasz adres www i miejsce, o które zabiegamy dla naszych klientów.

Więcej na: http://www.NR1wINTERNECIE.pl 

http://www.grupa365net.pl oraz http://www.facebook.com/grupa365net 

 

 

 

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts