Wiadomości branżowe

Segregator – nowe autorskie narzędzie w Pocztach WP i o2

Segregator to nowe, autorskie narzędzie Grupy Wirtualna Polska, niekwestionowanego lidera poczty e-mail w Polsce. Funkcjonalność porządkuje w skrzynkach pocztowych użytkowników wiadomości od zewnętrznych nadawców masowych – różnego rodzaju newslettery, notyfikacje od portali społecznościowych czy oferty sprzedażowe. Segregator jest już dostępny dla 8,3 miliona* użytkowników Poczty WP i Poczty o2.

Poczta jest dla nas strategicznym produktem. Rozwijamy jednocześnie dwa systemy: WP i o2, skupiając się na uproszczeniu dostępu do usługi, m.in. przez urządzenia mobilne, aspekcie user experience, czy tak istotnym, z punktu widzenia użytkownika, porządkowaniu informacji. Zaimplementowanie Segregatora równolegle w dwóch pocztach należących do Grupy WP jest ogromnym przedsięwzięciem technologicznym. Wdrożenie obejmuje bowiem ponad 8 milionów internautów. Co ważne, dzięki funkcjonalności będą oni szybciej i łatwiej docierać do naprawdę ważnych wiadomości – mówi Jerzy Dąbrówka, Product Manager ds. Poczty w Grupie Wirtualna Polska.

Segregator pomaga systematyzować wiadomości od nadawców masowych, automatycznie przyporządkowując je do czterech zakładek – Społeczności, Zakupy grupowe, Oferty oraz Inne. Dodatkowo, internauci mają możliwość dodawania własnych reguł, „przeciągając” maile do wybranej zakładki. Funkcjonalność sprawia, że skrzynka jest bardziej przejrzysta, a istotne wiadomości dużo bardziej wyeksponowane.

 


Liczymy także na to, że wprowadzenie segregatora zostanie dostrzeżone przez naszych klientów. Ze wstępnych analiz wynika, że internauci korzystający z tej funkcji, wdrożonej testowo w poczcie o2, chętniej wchodzili w interakcję z naszymi wysyłkami – dodaje Jerzy Dąbrówka.

 
Użytkownicy mogą poznać możliwości segregatora wchodząc na strony dedykowane rozwiązaniu:

Segregator w Poczcie WP
Segregator w Poczcie o2* Megapanel PBI/ Gemius, II 2014, estymacja dla połączonych serwisów WP i O2

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts