Wiadomości branżowe

Kingston HyperX sponsorem ósmego sezonu Intel Extreme Masters

Firma Kingston Technology Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, zwiększa swoje zaangażowanie w e-sport. Firma  dołącza do elitarnego grona globalnych sponsorów ósmego sezonu Intel®Extreme Masters (IEM), który rozpoczął się w ubiegłym tygodniu w Szanghaju. Produkty Kingston® HyperX® będą towarzyszyły rozgrywkom Intel Extreme Masters w Nowym Jorku, Singapurze, Sao Paulo, a także podczas światowego finału, który odbędzie się w marcu 2014 roku w Polsce. Podczas trasy, moduły pamięci HyperX będą używane w ponad 120 turniejach elity, zapewniając najwyższą wydajność dla najlepszych światowych graczy.

Kingston ogłosił swój sponsoring podczas ChinaJoy World Mobile Game Conference w Szanghaju. W trakcie trwania trasy, poprzez kanały social media oraz portale internetowe, firma Kingston będzie rozdawać swoje produkty, m. in.: pamięci HyperX, dyski SSD, a także pamięci USB i wiele innych. Świętując tym samym dziesięciolecie linii HyperX na rynku, która obejmuje moduły pamięci, dyski SSD i pamięci USB.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wejść w bliższą relację partnerską z producentem pamięci, który jest tak silnie związany z e-sportem” powiedział Michał Blicharz, dyrektor Pro Gaming ESL. „Linia HyperX jest dedykowana przede wszystkim dla graczy, dlatego z niecierpliwością czekam na naszą współpracę podczas nowego sezonu IEM.”

“To ekscytujący czas dla Kingston HyperX. Jednoczymy się z wiodącym turniejem e-sportu, aby dostarczyć sprzęt o najwyższej jakości i wydajności graczom na całym świecie.” – powiedziała Annie Leung, HyperX Global Strategic Marketing, Kingston. “Pełni dumy świętujemy dziesięciolecie HyperX i chcemy sprawić, aby tegoroczny sezon IEM był najlepszym z dotychczasowych.”

Do tej pory Kingston HyperX wsparł już wiele profesjonalnych drużyn, w tym: Evil Geniuses, SK-Gaming, Team SoloMid, World Elite, Taipei Assassins i wiele innych.

HyperX był również sponsorem dużych turniejów e-sportowych, np.: serii DreamHack, IGN Pro League, North American Star League i wielu innych imprez LAN na świecie. Kingston jako sponsor chce wspomóc rozwój e-sportu poprzez dostarczanie produktów wysokiej jakości, które wzmocnią doznania graczy. Więcej informacji można znaleźć na stronie Kingston HyperX.

Kingston świętuje 25 lat w branży pamięci. Firma, założona 17 października 1987 roku, jest obecnie największym niezależnym producentem pamięci RAM na świecie. Materiał wideo z obchodów 25-lecia, jak również więcej informacji na temat historii firmy, można znaleźć tutaj. Z kolei pamięć HyperX ostatnio obchodziła swoje 10-lecie. Pierwszy wysokowydajny moduł HyperX został zaprezentowany w listopadzie 2002 roku.

Kingston Technology znajdziesz na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

 

O firmie Kingston Technology Company, Inc.

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Źródło KINGSTON. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jak   #jest   #marki   #pl