Wiadomości branżowe

Duże zainteresowanie szkoleniem UX Upgrade

Jakie są możliwości i ograniczenia RWD? Kiedy warto, a kiedy nie warto projektować responsywnie? Czym charakteryzuje się podejście Mobile First? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają uczestnicy szkolenia UX Upgrade, która odbędzie się już 23 stycznia (czwartek) w Poznaniu.

Responsive Web Design (RWD) to metoda projektowania, która umożliwia dostosowanie się strony internetowej do każdej wielkości ekranu. Przeglądanie jej będzie więc wygodne zarówno na smartfonie, tablecie czy też laptopie. Z racji stale rosnącej liczby użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych, RWD to jeden z najważniejszych trendów ostatnich lat w branży internetowej.

W trakcie konferencji UX Upgrade, uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną do wdrażania rozwiązań responsywnych i poznają najlepsze case studies zastosowania RWD w polskich i zagranicznych serwisach. Ponadto, każdy uczestnik konferencji ma szansę wylosowania bezpłatnego udziału w warsztatach i poprzeć praktyką zdobytą wiedzę, pracując na rzeczywistych projektach.

UX Upgrade to jedno z pierwszych szkoleń Responsive Web Design w Polsce. Wejściówki na warsztaty dla firm zostały wykupione na kilka tygodni przed rozpoczęciem szkolenia, wciąż dostępne są jednak ostatnie bilety na Konferencję dla uczestników indywidualnych.

Organizatorem tego wydarzenia jest poznańska agencja Symetria.

Patronat medialny nad UX Upgrade objęły: Interaktywnie.com, Mediarun, Ad Monkey, NowyMarketing oraz Brief.

Więcej informacji na temat UX Upgrade:

http://uxupgrade.pl

O Symetrii:

Grupa Symetria świadczy kompleksowe usługi z obszaru biznesu elektronicznego. Od 1998 roku eksperci Symetrii doradzają i wykonują wdrożenia dla największych polskich firm. Doświadczenie Symetrii budują także własne projekty internetowe (Sympatia.pl, Vitalia.pl i Trener.pl).

http://www.symetria.pl

http://www.symetria.pl/blog

http://www.facebook.com/Symetria.news

https://twitter.com/Symetria_news

Źródło SYMETRIA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Aplikacja Groupon   #aplikacji   #oraz   #pl