Bankier.tv na targach CeBIT 2013

W dniach 5-8 marca Bankier.tv zaprasza do oglądania na żywo relacji z targów CeBIT 2013 – wiodącej imprezy skupiającej dostawców i użytkowników ze wszystkich branż i sektorów rynku wykorzystujących na co dzień rozwiązania informatyczne i teleinformatyczne.

Po Cloud - architekturze chmury w roku 2011 i Managing Trust - zarządzaniu zaufaniem w roku 2012, na nadchodzącej edycji targów w centrum uwagi znajdzie się "Shareconomy". Rozwiązania współdzielone zyskują coraz większe zaufanie użytkowników – do świata biznesu wkracza model dzielenia się wiedzą, zasobami i doświadczeniami. Tę nową formę współpracy jako wyraźny trend w branży wybrano właśnie na wiodący temat CeBIT 2013.

Krajem partnerskim tegorocznych targów została Polska. Polskie firmy zaprezentują swoją ofertę w Hanowerze na ponad 3 000 m2 powierzchni wystawienniczej. W targach CeBIT weźmie udział ponad 150 przedsiębiorstw z RP – przedstawicieli Polski nie zabraknie w żadnej z czterech platform tematycznych. W ramach poprzedniej edycji imprezy z okazji do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych w Hanowerze skorzystały 74 polskie firmy.

Relację z targów rozpoczynamy 5. marca o godzinie 11:00 – transmisja on-line dostępna będzie na stronach serwisów Bankier.tv i Bankier.pl. W codziennym, siedmiogodzinnym bloku na żywo przedstawimy propozycje technologiczne i biznesowe z Polski i nie tylko, zaprosimy do studia wystawców oraz rynkowych ekspertów, zajrzymy także w najciekawsze zakątki targowej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy do oglądania – ale i aktywnego zadawania pytań gościom targowego studio Bankier.tv!

< 235684" >
Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top