Wiadomości branżowe

Czy Twoja aplikacja wygra? Zgłoś się do Ericsson Application Awards 2014

Twórcy aplikacji – zarówno początkujący, jak i wszyscy mający pomysł na świetną aplikację – oto okazja dla Was.Tematem na rok 2014 są aplikacje dla życia zawodowego. Odbędzie się rywalizacja ogólnoświatowa i kilka konkursów regionalnych.Nagroda główna to 25 tysięcy euro, druga nagroda: 10 tysięcy euro, zaś za miejsca od trzeciego do 10
Teaser
  • Twórcy aplikacji – zarówno początkujący, jak i wszyscy mający pomysł na świetną aplikację – oto okazja dla Was.
  • Tematem na rok 2014 są aplikacje dla życia zawodowego. Odbędzie się rywalizacja ogólnoświatowa i kilka konkursów regionalnych.
  • Nagroda główna to 25 tysięcy euro, druga nagroda: 10 tysięcy euro, zaś za miejsca od trzeciego do 10 zostaną wręczone wyróżnienia.

W Ericsson Application Awards 2013 dwie studentki z Polski dotarły do samego finału, zajęły drugie miejsce w kategorii student i wygrały 10 tysięcy euro. Pobij to!

Jest to piąty rok z kolei, w którym Ericsson ogłasza konkurs Ericsson Application Awards. Zapraszamy studentów oraz małe i średnie firmy z całego świata do zgłaszania aplikacji dla systemów Android i OS.

Niniejszy konkurs da Tobie i Twojemu zespołowi możliwość zaistnienia na rynku aplikacji i jednocześnie zdobycia uznania i nawiązania kontaktów z branżą telekomunikacyjną.

Do konursu można zgłosić się w jednej z dwóch kategorii – studenci lub małe i średnie przedsiębiorstwa zatrudniających poniżej 100 pracowników.

Tematem konkursu na rok 2014 są aplikacje dla życia zawodowego, wspierające wizję firmy Ericsson dotyczącą społeczeństwa sieciowego, w którym – poprzez połączenie mobilności, szerokopasmowego dostępu, chmury, aplikacji i usług – wszystko jest połączone. Jak aplikacje mogą nam wszystkim pomóc w naszym codziennym życiu zawodowym zarówno teraz, jak i w przyszłości? W jaki sposób przyczyniamy się do tego, aby kolejna generacja życia zawodowego stała się kontekstem, w którym ludzie są bardziej innowacyjni i lepiej współpracują?

Zwycięzcą w kategorii dla studentów w roku 2013 został zespół GreenSpark z Portugalii, który zaoferował rozwiązanie oparte na wydajności energetycznej o rzeczywiście globalnym zasięgu. TboxApps z Wielkiej Brytanii został zwycięzcą w kategorii przedsiębiorstw.

Do konkursu w roku 2013 zgłosiły się 192 zespoły pochodzące z 52 krajów.

Szykujcie pomysły! Zgłoszenia będziemy przyjmować na początku 2014 roku.

A to już wiesz?  Pomóż Nepalowi z Grouponem

 

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zróżnoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzystają ponad 2 miliardy abonentów.

Działamy w 180 krajach i zatrudniamy przeszło 100 000 pracowników. Forma Ericsson założona w 1876r., ma centralę w Sztokholmie. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

 

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericsson_poland

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy