Wiadomości branżowe

Fundacja LOTTO Milion Marzeń w nowej odsłonie

Teaser

Fundacja LOTTO Milion Marzeń ma zaszczyt przedstawić stronę internetową www.fundacjalotto.pl w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki świeżej szacie graficznej witryna będzie bardziej przystępna i przejrzysta. Przebudowie uległy też poszczególne działy i artykuły. Wszystkie te zmiany mają na celu przyczynić się do polepszenia komfortu w poruszaniu się po stronie i zachęcić do śledzenia bieżących działań Fundacji, w tym uruchomienia dwóch programów: sportowego i kulturalnego.

Na poszczególnych podstronach można zapoznać się z przedsięwzięciami, które były lub są obecnie prowadzone przez Fundację LOTTO Milion Marzeń. Dokładnie omówione są programy wolontariatu pracowniczego, bezpiecznej gry, filantropii oraz dwa najnowsze obszary aktywności Fundacji: sport i kultura.

Jedną z wymienionych nowości jest zakładka „Sport”. Fundacja chcąc promować aktywność sportową wśród młodzieży uruchomiła specjalny program „Kumulacja Aktywności”, który skupi się na prawdziwym problemie społecznym, czyli bardzo niskiej popularyzacji sportu wśród polskiej młodzieży. W jego ramach, przy współpracy z zewnętrznymi partnerami, Fundacja będzie prowadziła ogólnopolskie badania, programy grantowe i kampanie społeczne. Sport promowany będzie również jako czynnik społeczny i integracyjny: Fundacja w swoich akcjach zachęci do wspólnej aktywności całe rodziny. Kolejna nowość to obszar „Kultura”. W ramach programu kulturalnego Fundacja LOTTO Milion Marzeń wspiera i popularyzuje szeroko rozumianą kulturę wśród polskiego społeczeństwa.

- Działania Fundacji LOTTO Milion Marzeń to doskonały dowód na to, że we współczesnym świecie można wspaniale realizować ideę CSR. Rozwijamy się i z roku na rok sięgamy z inicjatywą coraz dalej. A wszystko to dzięki Totalizatorowi Sportowemu, który dając nam właściwie narzędzia i możliwości sprawia, że możemy podnosić jakość życia Polaków. Nasze zaangażowanie, w tym nasza nowa strona internetowa, to najlepszy przykład tego jak szlachetna idea staje się praktycznym działaniem. – podsumowuje Anna Zawadzka, prezes Fundacji.

Budowę nowej strony internetowej Fundacja LOTTO Milion Marzeń zleciła firmie Euronet www.euronet-sc.pl. Podwykonawcę wybrano w drodze przetargu. Efekty prac nad nową stroną można obejrzeć na www.fundacjalotto.pl

< 239627" >
Źródło inni Klienci. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts