Internet

Amscreen sprzeda swoje ekrany na Bliskim Wschodzie

Amscreen, największy brytyjski operator sieci Digital Signage zostanie wyłącznym dostawcą cyfrowych wyświetlaczy dla dubajskiej firmy SmartScreen, która będzie je instalować w punktach sprzedaży detalicznej na

Amscreen, największy brytyjski operator sieci Digital Signage zostanie wyłącznym dostawcą cyfrowych wyświetlaczy dla dubajskiej firmy SmartScreen, która będzie je instalować w punktach sprzedaży detalicznej na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

SmartScreen to nowy podmiot utworzony w celu dostarczania rozwiązań Digital Signage, który niedawno podpisał umowę z ENOC, obejmującą obsługę sieci sklepów Zoom, zlokalizowanych na wszystkich stacjach metra w Dubaju.

Umowa ze SmartScreen to kolejny krok Amscreen w kierunku ekspansji poza granicami Wielkiej Brytanii. SmartScreen będzie odpowiadać za kontent, a sprzedażą reklam w jego imieniu zajmie się agencja AIR Media, część AIR Communications Group. Natomiast Amscreen udzieli licencji na korzystanie z oprogramowania i zapewni stałe wsparcie techniczne.

Jesteśmy pod wrażeniem sieci Amscreen w Wielkiej Brytanii i chętnie powtórzylibyśmy jej osiągnięcia na naszym terenie – powiedział Abdul Bakhrani, prezes SmartScreen.

Ta umowa jest ważnym kroekiem dla Amscreen, ponieważ po raz pierwszy sprzedaliśmy nasze produkty zagranicznej firmie. – powiedział Simon Sugar, prezes Amscreen.

http://www.4press.pl/index.php?p=12275

A to już wiesz?  Zwiększenie prędkości pobierania danych dla konsumentów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy