Komputery

Nowy ekran LED na budynku 1 Times Square

Stojąc w środku nowojorskiego Times Square nie da się nie zauważyć, że przestrzeń została zdominowana przez kilka cyfrowych billboardów, takich jak Super Sign ABC Studio,

Stojąc w środku nowojorskiego Times Square nie da się nie zauważyć, że przestrzeń została zdominowana przez kilka cyfrowych billboardów, takich jak Super Sign ABC Studio, wielopiętrowy wyświetlacz LED Walgreen, Forever 21, Quiksilver czy Aéropostale. Wszystkie z nich łączy jedno – zostały zaprojektowane w wyprodukowane przez firmę D3, która od 2006 stworzyła ponad 70% wszystkich wyświetlaczy cyfrowych na Times Square.

Nowym dodatkiem do tego imponującego portfolio jest wyświetlacz LED dla Sherwood Outdoor. Panoramiczny ekran o wysokiej rozdzielczości został zainstalowany na charakterystycznym budynku 1 Times Square, znanym na całym świecie jako miejsce, gdzie umieszczono charakterystyczną kulę, opadającą wraz z rozpoczęciem Nowego Roku.

Nowy wyświetlacz zastąpił billboard Yahoo!, który okupował to miejsce od 2005 roku. Ekran o rozdzielczości 576 x 1088 zbudowano z 612 modułów LED. Jego rozmiary to 5,5 m x 10,7 m. Obecnie jest wykorzystywany w celach reklamowych i promocyjnych.

http://www.4press.pl/index.php?p=12276

A to już wiesz?  Iomega pREZENTUJe nowe przenośne dyski

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy