Transmisja live z finału drugiej edycji „Otwartych Wtorków z NuPlays” tylko na NuPlays TV. Jej zakup uprawnia do udziału w głosowaniu publiczności!

Każdy, kto zakupi bilet na streaming live koncertu finałowego „Otwartych Wtorków z NuPlay”, może, siedząc w domu przed komputerem, oddać swój głos na wybrany zespół i pomóc mu w zdobyciu nagrody publiczności – występu na deskach Progresji przed wybraną gwiazdą.

W piątek, 6 grudnia, na deskach warszawskiego klubu Progresja odbędzie się wielki finał drugiej edycji „Otwartych Wtorków z NuPlays”. O zwycięstwo walczyć będzie 6 zespołów: ATERRA, Enclose, Polska B, Running Red, Mentally Blind (zdobywca Dzikiej Karty jury) i Derisum (zdobywca Dzikiej Karty internautów).

Wielki finał „Otwartych Wtorków z NuPlays” transmitowany będzie na żywo, na NuPlays TV. Start o godzinie 19.30. Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym wydarzeniu, a nie będzie mógł pojawić się 6 grudnia w Progresji, może wykupić bilet z 7,99 zł i obejrzeć zmagania zespołów siedząc wygodnie w domu przed swoim komputerem.

Zakup biletu na streaming upoważnia do wzięcia udziału w głosowaniu publiczności. Zespół, który otrzyma najwięcej głosów wygrywa nagrodę publiczności, którą jest możliwość zagrania w klubie Progresja przed wybraną gwiazdą!

Oferta streamingu i szczegóły odnośnie głosowania znajdują się na stronie http://nuplays.pl/offer/3106/streaming-na-zywo-finalow-otwartych-wtorkow-z-nuplays-6-12-2013-od-19-30

 

Czym są „Otwarte Wtorki z NuPlays”?

Otwarte Wtorki z NuPlays” to konkurs dla debiutantów i początkujących muzyków. Składa się z czterech etapów, w trakcie których, podczas 15 koncertów, wyłonione zostaną dwa zwycięskie zespoły. Pierwszy z nich, wytypowany przez jury, wygra profesjonalną, 7-dniową sesję nagraniową w Studiu Progresja, drugi natomiast, wyłoniony na podstawie głosów publiczności, wystąpi na deskach Progresji przed wybraną gwiazdą.

Materiał nagrany przez zwycięski zespół otrzyma wsparcie promocyjne NuPlays – nowej platformy internetowej z muzyką pochodzącą zarówno od dużych wytwórni, jak i od całkowicie niezależnych artystów. W ramach konkursu „Otwarte Wtorki z NuPlays” serwis, wspólnie z Klubem Progresja, chce znaleźć nowe talenty, dać szansę początkującym muzykom i umożliwić im nagranie profesjonalnego, autorskiego materiału.  

Partnerzy medialni konkursu: DlaStudenta.pl, Netfan.pl, Muzyka.pl, Radioaktywne.pl, Radio Bemowo, Radio Roxy FM, Rock Axxess i TerazRock.pl.

Więcej informacji o NuPlays na: http://media.nuplays.pl/

 

***

O NuPlays

NuPlays to nowy portal do kupowania i sprzedawania muzyki. Oferuje fanom, muzykom i wydawnictwom zupełnie nowe możliwości i formy, do których należy m.in. opcja tworzenia ekscytujących ofert, składających się z cyfrowej muzyki i atrakcyjnych gadżetów, usług i propozycji. W NuPlays dział także unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. superofertami – spotkaniem z ulubionym zespołem, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage, itd.

Dzięki NuPlays artyści mogą być bliżej swoich fanów, a nabywcy muzyki doświadczać niegdysiejszych emocji porównywalnych tylko z poszukiwaniem i nabywaniem cennych winylowych płyt

NuPlays to platforma direct-2-fan, służąca do kupowania i sprzedawania muzyki. Oferuje fanom, muzykom i wydawnictwom zupełnie nowe możliwości: z jednej strony doświadczania i kolekcjonowania muzyki, a z drugiej – tworzenia ekscytujących ofert. Po pierwsze, artyści mogą błyskawicznie tworzyć pakiety cyfrowej muzyki i atrakcyjnych gadżetów: na przykład t-shirtów, aplikacji czy biletów. Po drugie, za każdy zakup operator platformy – NuPlays SA – nalicza punkty wymienialne na nagrody: sprzęt muzyczny, bilety na koncerty, wydawnictwa itd. Po trzecie, artyści w porozumieniu z NuPlays mogą obdarować swoich fanów Superofertami: spotkaniem w realu lub przez internet, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage itd.

W ten sposób muzyka oferowana w NuPlays różni się od tego, co fani mogą kupić w innych sklepach. Dzięki NuPlays artyści mogą być jeszcze bliżej swoich fanów, a odbiorcy muzyki – doświadczać przyjemności dziś już nieco zapomnianej, którą można porównać z dawnym poszukiwaniem i nabywaniem winylowych płyt.


Spółka NuPlays SA powstała w 2012 r. Firma jest całkowicie polskim, niezależnym podmiotem. Została powołana przez zespół doświadczonych menedżerów związanych z branżą komunikacji marketingowej, mediów, nowych technologii i finansów. Serwis dostępny jest pod adresami nuplays.pl oraz nuplays.com (wersja anglojęzyczna).

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top