Aplikacje ToSieWytnie są the best

Internauci wybrali aplikacje ToSieWytnie! W głosowaniu na najlepsze aplikacje rozrywkowe na iOS i Android, w AppAward2013, bezkonkurencyjne okazały się aplikacje ToSieWytnie Wirtualnej Polski. Co ciekawe, wersja dla Androida zgromadziła aż 1074 głosy użytkowników, co dało jej palmę pierwszeństwa wśród wszystkich „apek” biorących udział w konkursie.

W kategorii „Rozrywka” w szranki stanęło 31 aplikacji na iOS i 32 na Androida.

W konkursie AppAward mogły brać udział aplikację na iOS, Android i Windows Phone, które powstały po roku 2011. Na najlepsze aplikacje głosowali internauci, wyboru dokonywało także jury. Nagrody w konkursie AppAwards wręczono wczoraj, podczas konferencji Generation Mobile 2013. W imieniu WP.PL odebrali je Paweł Janecki – koordynator biznesowy aplikacji oraz Łukasz Skalik, twórca serwisu ToSieWytnie.pl.

ToSieWytnie.pl na iOS i Android

Aplikacje ToSieWytnie.pl, dedykowane urządzeniom mobilnym z systemami operacyjnymi iOS i Android, skierowane są do wszystkich, którzy chcą mieć dostęp w swoim smartfonie do najnowszych, ulubionych klipów z jednego z najpopularniejszych serwisów wideo na polskim rynku – ToSieWytnie.pl. [email protected], Ślepa Kiszka, Pixel, Pollywood, Uliczny Kombajn, Ale kwas – kanały wideo, bijące rekordy popularności w „tradycyjnym” internecie, dostępne są również w aplikacjach ToSieWytnie.pl na iPhone’y i urządzenia z Androidem. Aplikacje posiadają dodatkowe funkcjonalności, m.in. zapisywanie materiałów wideo i późniejszy ich odczyt w trybie offline, tworzenie listy ulubionych kategorii, wyszukiwarkę z podpowiedziami, funkcje dzielenia się materiałami za pomocą Facebooka, e-maila i SMS-a, możliwość prostego komentowania klipów. Co istotne, aplikacja zabezpiecza także przed wysokimi rachunkami za telefon – dysponuje bowiem opcją „tryb Wi-Fi”, której włączenie gwarantuje korzystanie wyłącznie z połączeń Wi-Fi, co chroni przed nadmiernym transferem danych
w sieciach komórkowych.

ToSieWytnie na iOS

ToSieWytnie na Android

 

 

 

 

 

 

< 237899" >
Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top