Wiadomości branżowe

Bezpieczne Interneciaki – TLUMTLUM zrealizował dla IAB Polska film promujący kampanię o zagrożeniach w sieci

„Bezpieczne Interneciaki” to projekt realizowany przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, współfinansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Spot promocyjny jest jednym z elementów akcji informacyjnej dla dzieci i ich rodziców uświadamiającej potencjalne zagrożenia płynące z sieci. Serwis

Bezpieczne Interneciaki” to projekt realizowany przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, współfinansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Spot promocyjny jest jednym z elementów akcji informacyjnej dla dzieci i ich rodziców uświadamiającej potencjalne zagrożenia płynące z sieci. Serwis twórców filmowych TLUMTLUM zrealizował wersję 30 i 60 sekundową.

 

Spot ma za zadanie zachęcać do wejścia na specjalną stronę projektu www.bezpieczneinterneciaki.pl po więcej informacji na temat sposobów zabezpieczenia nieletnich przed nieodpowiednimi treściami w internecie. Na stronie znajdziemy  również materiały z konferencji "Ochrona małoletnich w internecie ",  Kodeks Dobrych Praktyk dotyczący szczegółowych zasad ochrony małoletnich w audiowizualnych usługach medialnych na żądanie oraz wypowiedzi specjalistów.

- Spoty zrealizowaliśmy w konwencji dokumentalnej, pytając rodziców, nie aktorów o ich sposoby na zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w Internecie. Z długich sekwencji wypowiedzi wybraliśmy te najbardziej sugestywne - mówi Jan Okulicz-Kozaryn z TLUMTLUM.

Spoty są emitowane TVP.pl, YouTube oraz Ipli.

Spot 30 sekund:
http://youtu.be/lBWWx_xfRs8

Spot 60 sekund:
http://youtu.be/7Tu9k-izRQ0


dostarczył infoWire.pl
Źródło TLUMTLUM Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy