Wiadomości branżowe

Nowe serwisy internetowe PPG Deco Polska

Zupełnie nowa grafika, łatwiejsza nawigacja i optymalizacja pod urządzenia mobilne – to tylko kilka spośród wprowadzonych udogodnień w serwisach internetowych PPG Deco Polska. Nowe platformy: profesjonalnefarby.pl, sigmacoatings.com.pl, dekoralprofessional.pl oraz centrumdekoral.pl są już udostępnione klientom, architektom i wykonawcom.

Nowe serwisy zostały zaprojektowane w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu urządzenia, na którym są przeglądane. W efekcie layouty platform są tak samo funkcjonalne na tablecie, smartfonie jak i na komputerze. Teraz dostęp do stron jest możliwy w każdych warunkach!

Szata graficzna serwisów jest zgodna z najnowszymi trendami. Główne menu stron profesjonalnefarby.pl, sigmacoatings.com.pl, dekoralprofessional.pl zostało podzielone na moduły, dzięki czemu możliwe jest łatwe i szybkie przejście pomiędzy nimi. Błyskawiczne odnalezienie informacji na temat oferty możliwe jest dzięki zaawansowanej wyszukiwarce produktów i szczegółowemu filtrowaniu treści. PPG Deco Polska udostępniła również wyszukiwarkę dokumentacji, w której znaleźć można m.in. atesty higieniczne i karty specyfikacji produktów oraz informacje o certyfikatach.

Najczęściej odwiedzane przez konsumentów strefy dla wykonawców i architektów zostały wyeksponowane i wzbogacone o dodatkową, ciekawą treść. W efekcie, w panelach dostępne są wskazówki i treści na temat: wsparcia technicznego oraz doradztwa, szkoleń w zakresie Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional, systemów produktowych, w tym nowoczesnych technologii i efektów dekoracyjnych. Ponadto architekci otrzymali pełny dostęp do Biblioteki kolorów, a także do Biblioteki rysunków CAD. Każdy użytkownik serwisów za pośrednictwem aplikacji „iKonsultant” może uzyskać informacje na temat przeznaczenia i właściwości firmowych produktów.

Natomiast serwis centrumdekoral.pl to wirtualna przestrzeń, należącej do PPG Deco Polska ogólnopolskiej sieci sklepów, Centrum Dekoral Professional, oferującej farby, lakiery, impregnaty i systemy ociepleń. Poza udogodnieniami takimi jak zaawansowana wyszukiwarka produktów umożliwiająca szczegółowe filtrowanie czy wirtualny wizualizer, na nowej stronie zostały wyeksponowane moduły dedykowane profesjonalnym wykonawcom. Można znaleźć na nich informacje o aktualnych promocjach, inicjatywach Klubu Dekoral Professional i Akademii Technik Malarskich czy o corocznym konkursie dla firm wykonawczych Malarz Roku Dekoral.

Serwisy zawierają galerie realizacji i moduł lokalizacji punktów dystrybucyjnych zintegrowanych z mapami Google. Nowe rozwiązania mają na celu udoskonalenie komunikacji z klientem i pomoc w wykorzystaniu potencjału oferowanych produktów.

Za przygotowanie serwisów odpowiada Wojciech Kapelusz, Online Marketing Manager.

Więcej informacji:
sigmacoatings.com.pl

dekoralprofessional.pl
profesjonalnefarby.pl
www.centrumdekoral.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts