IT i technologie LIFESTYLE

Kolejna rewolucja na rynku odkurzaczy nowy produkt marki Dyson

Data publikacji: 2016-07-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kolejna rewolucja na rynku odkurzaczy nowy produkt marki Dyson
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Firma Dyson przedstawia jedyny na świecie odkurzacz, który powraca do pozycji pionowej, gdy się przewróci.

Kolejna rewolucja na rynku odkurzaczy nowy produkt marki Dyson LIFESTYLE, IT i technologie - Firma Dyson przedstawia jedyny na świecie odkurzacz, który powraca do pozycji pionowej, gdy się przewróci.

Odkurzacze przewracają się, trudno nimi manewrować. Pojemniki z trudem się otwierają i osadza się na nich brud. Węże ssące plączą się pod nogami, a akcesoria mogą nie spełniać naszych oczekiwań. Niektóre odkurzacze cylindryczne bywają nieporęczne i są źródłem frustracji. Inżynierowie z firmy Dyson postanowili rozwiązać te problemy, a efektem ich pracy jest najnowszy model odkurzacza Dyson Cinetic Big BallTM

– Problem z niektórymi odkurzaczami cylindrycznymi polega na tym, że mogą się wywracać i trzeba do nich podejść, aby je podnieść. Z tego względu postawiliśmy przed naszymi inżynierami zadanie, aby dopracowali ich konstrukcję i rozwiązali ten i inne problemy. Efektem ich pracy jest Dyson Cinetic Big BallTM – jedyny odkurzacz cylindryczny, który powraca do pozycji pionowej, gdy się przewróci. Nowością jest także nowy mechanizm do higienicznego opróżniania pojemnika i przegubowy uchwyt – powiedział James Dyson.

Odkurzacz Dyson Cinetic Big BallTM jest kompaktowy i nowoczesny oraz oferuje wiele innowacyjnych funkcji, które zwiększają zadowolenie klientów. To jedyny odkurzacz, który powraca do pozycji pionowej, gdy się przewróci. Ponadto to jedyny odkurzacz, który nie wymaga żadnej konserwacji i nie traci siły ssania. Nie ma żadnych filtrów, które trzeba byłoby myć lub wymieniać. Nie trzeba też kupować żadnych worków.

Powrót do pozycji pionowej 
Inne odkurzacze przewracają się i leżą. Dyson Cinetic Big BallTM to jedyny odkurzacz cylindryczny, który powraca do pozycji pionowej, gdy się przewróci. Inżynierowie firmy Dyson osiągnęli to rozwiązanie dzięki umieszczeniu komponentów urządzenia w kuli, przy czym najcięższe elementy znalazły się możliwie jak najniżej. Odkurzacz ma nisko położony środek ciężkości, co oznacza, że gdy znajdzie się w pozycji innej niż spoczynkowa, siła grawitacji automatycznie przywróci go do pozycji pionowej.

Technologia Ball?
Wszystkie najważniejsze komponenty zostały umieszczone w kuli, dzięki czemu odkurzacz obraca się w miejscu i z łatwością porusza się po domu. Żadnych niewygodnych ruchów

Higieniczne opróżnianie pojemnika
Podczas opróżniania pojemnika kołnierz silikonowy przesuwa się w dół metalowej osłony, wypychając z niego trudny do usunięcia brud i kurz. Dzięki temu unika się fizycznego kontaktu z brudem i nie trzeba sięgać ręką do wnętrza pojemnika, który jest także o 33% większy niż we wcześniejszych modelach odkurzaczy Dyson.

Uchwyt rury teleskopowej obraca się teraz w trzech kierunkach, umożliwiając obrót o 360°. Oznacza to łatwiejsze czyszczenie w każdej pozycji przy mniejszym wysiłku. Rura teleskopowa jest dłuższa niż we wcześniejszych modelach i wysuwa się do 1250 mm. Ponadto wąż ssący został umocowany bliżej rury, dzięki czemu urządzenie zajmuje mniej miejsca w schowku.

Technologia Dyson CineticTM
Końcówki 36 cyklonów Dyson Cinetic? odseparowują mikroskopijny kurz, którzy może zapychać inne odkurzacze. Odkurzacze z technologią Dyson Cinetic? nie tracą siły ssania oraz wychwytują kurz, brud i mikroskopijne cząsteczki rzędu 0,3 mikrona. Odseparowywanie kurzu jest tak efektywne, że nie trzeba myć ani wymieniać żadnych filtrów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kolejna rewolucja na rynku odkurzaczy nowy produkt marki Dyson LIFESTYLE, IT i technologie - Firma Dyson przedstawia jedyny na świecie odkurzacz, który powraca do pozycji pionowej, gdy się przewróci.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts