IT i technologie LIFESTYLE

Hity Square Enix dostępne na urządzeniach NVIDIA SHIELD

Data publikacji: 2016-02-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Hity Square Enix dostępne na urządzeniach NVIDIA SHIELD
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Już wkrótce w usłudze GeForce NOW zostaną udostępnione takie tytuły jak Sleeping Dogs, Lara Croft.

Hity Square Enix dostępne na urządzeniach NVIDIA SHIELD LIFESTYLE, IT i technologie - Już wkrótce w usłudze GeForce NOW zostaną udostępnione takie tytuły jak Sleeping Dogs, Lara Croft.

Wkrótce na urządzeniach NVIDIA SHIELD (np. tablet SHIELD K1)  pojawi się pięć hitów firmy Square Enix. Pierwszym z nich jest gra Tomb Raider z 2013 roku, w którą gracze korzystający z usługi GeForce NOW mogą zagrać już dziś – bezpłatnie.

Już wkrótce w usłudze zostaną udostępnione też takie tytuły jak Sleeping Dogs, Lara Croft and the Guardian of Light, Quantum Conundrum, a także Murdered: Śledztwo zza grobu.

To na razie tylko pierwszy z zestawów gier Square Enix, które pojawią się na urządzeniach SHIELD. Podobnie jak Tomb Raider, wspomniane gry zostaną udostępnione w tym roku użytkownikom usługi GeForce NOW na urządzeniach SHIELD.

Razem z grami od Square Enix, usługa GeForce NOW będzie zawierać ponad 80 tytułów, w które będzie można zagrać natychmiast (gier nie trzeba instalować) na każdym urządzeniu SHIELD. Właściciele urządzeń SHIELD wielokrotnie informowali nas, że preferują przygodowe gry akcji, a wielokrotnie nagradzany Tomb Raider jest jednym z naszych ulubionych tytułów z tego gatunku.

Najwięksi wydawcy oferują gry na urządzenia SHIELD

Square Enix jest kolejnym z szeregu wydawców, którzy udostępniają swoje tytuły użytkownikom urządzeń SHIELD. Coraz więcej firm widzi potencjał w platformie SHIELD, która odmienia sposób, w jaki gracze korzystają z ich gier.

„Square Enix z przyjemnością wprowadza swoje tytuły na platformę NVIDIA SHIELD, mogąc zapewnić natychmiastowy dostęp do strumieniowania naszych wielokrotnie nagradzanych gier, takich jak Tomb Raider za pośrednictwem usługi GeForce NOW”, powiedziała Janet Swallow, wiceprezes ds. licencjonowania produktów marki Eidos w firmie Square Enix.

GeForce NOW bezpłatnie przez trzy miesiące

Stale rozszerzająca się oferta świetnych gier na urządzenia NVIDIA SHIELD to doskonały powód, aby zainteresować się tą platformą. Są to najszybsze na rynku urządzenia do strumieniowania mediów nawet z obsługą rozdzielczości 4K, które zapewniają także dostęp do usługi strumieniowania gier na żądanie GeForce NOW.

Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi GeForce NOW są bezpłatne, a każdy następny miesiąc kosztuje tylko €9,99.

SHIELD to całkowicie nowy sposób na rozrywkę w domowym salonie.

Powiązane linki:

GeForce NOW:

https://shield.nvidia.pl/games/geforce-now

NVIDIA SHIELD:

https://shield.nvidia.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hity Square Enix dostępne na urządzeniach NVIDIA SHIELD LIFESTYLE, IT i technologie - Już wkrótce w usłudze GeForce NOW zostaną udostępnione takie tytuły jak Sleeping Dogs, Lara Croft.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts