IT i technologie LIFESTYLE

Weź udział w konkursie SAS Institute i wygraj weekendowy pobyt nad Bałtykiem

Data publikacji: 2016-05-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Weź udział w konkursie SAS Institute i wygraj weekendowy pobyt nad Bałtykiem
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

SAS Institute Polska przygotował konkurs dla studentów, w którym można wygrać weekendowy pobyt dla dwóch osób nad polskim morzem.

Weź udział w konkursie SAS Institute i wygraj weekendowy pobyt nad Bałtykiem LIFESTYLE, IT i technologie - SAS Institute Polska przygotował konkurs dla studentów, w którym można wygrać weekendowy pobyt dla dwóch osób nad polskim morzem.

Studiujesz na uczelni technicznej? Masz najczęściej do czynienia z liczbami? SAS Institute Polska przygotował konkurs dla studentów, w którym można wygrać weekendowy pobyt dla dwóch osób nad polskim morzem.

Już za kilka tygodni na uczelniach wyższych w Polsce rozpocznie się letnia sesja egzaminacyjna, a po niej czas na zasłużone wakacje. Studenci dopinają już szczegóły swoich wakacyjnych wyjazdów, a ich doskonałym urozmaiceniem może być konkurs SAS Institute – lidera w zakresie analityki biznesowej oraz największego niezależnego dostawcę oprogramowania Business Intelligence. Do wygrania jest weekendowy wyjazd nad polskie morze, który z pewnością pozwoli rozładować stres związany z intensywnym rokiem na uczelni i serią zaliczeń oraz egzaminów.

Jeżeli interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi analityki biznesowej i swoją przyszłość wiążesz z branżą IT, ten konkurs jest z pewnością dla Ciebie. Aby wziąć w nim udział wystarczy:

Wejść na stronę: http://www.sas.com/gms/redirect.jsp?detail=GMS29544_50193 
Wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Wpisać hasło promujące SAS jako wiodącego dostawcę analityki i rozwiązań Business Intelligence.

 

Konkurs trwa do 6 czerwca 2016 roku, a nagrodą jest weekendowy pobyt dla 2 osób w hotelu nad Bałtykiem, bilety na pociąg, kieszonkowe o wartości 300 zł oraz wakacyjny niezbędnik gadżetowy od SAS. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie konkursu.  (http://www.sas.com/gms/redirect.jsp?detail=GMS29544_50194)

*****************

Program Akademicki SAS

SAS Institute już od wielu lat współpracuje z najlepszymi uczelniami w Polsce i prowadzi Program Akademicki, który ma pomóc w szkoleniu specjalistów Data Science. Przy wykorzystaniu rozwiązań i technologii SAS polskie uczelnie corocznie przygotowują przeszło 6.000 studentów do prowadzenia badań i realizacji zadań wspomagania podejmowania decyzji w biznesie. We współpracy z SAS tworzone są programy studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych w celu przygotowania przyszłych absolwentów do skutecznego konkurowania na rynku pracy.

Informacja o firmie SAS Institute

SAS Institute jest światowym liderem w zakresie analityki biznesowej oraz największym niezależnym dostawcą oprogramowania Business Intelligence. Z rozwiązań SAS korzysta na świecie ponad 80 000 firm i instytucji w 149 krajach, w tym 91 przedsiębiorstw z pierwszej setki listy 2015 Fortune Global 500. Firma istnieje od 1976 r. i zatrudnia ponad 14 000 pracowników. W Polsce SAS Institute działa od 1992 r. i jest wiodącym dostawcą zaawansowanej analityki i BI. Rozwiązania i oprogramowanie SAS adresowane są do wszystkich sektorów gospodarki, m.in. bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, energetyki, farmacji, przemysłu, handlu oraz sektora administracji publicznej. www.sas.com/poland

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Weź udział w konkursie SAS Institute i wygraj weekendowy pobyt nad Bałtykiem LIFESTYLE, IT i technologie - SAS Institute Polska przygotował konkurs dla studentów, w którym można wygrać weekendowy pobyt dla dwóch osób nad polskim morzem.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts