IT i technologie LIFESTYLE

Tysiące graczy Santa Claus Christmas Tycoon rozwija wirtualne fabryki prezentów

Tysiące graczy Santa Claus Christmas Tycoon rozwija wirtualne fabryki prezentów
Budują własne fabryki i produkują prezenty, jak Święty Mikołaj. W nową mobilną grę symulacyjną Santa Claus Christmas Tycoon grają dzieci, młodzież i

Data publikacji: 2018-12-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tysiące graczy Santa Claus Christmas Tycoon rozwija wirtualne fabryki prezentów
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Budują własne fabryki i produkują prezenty, jak Święty Mikołaj. W nową mobilną grę symulacyjną Santa Claus Christmas Tycoon grają dzieci, młodzież i dorośli.

Tysiące graczy Santa Claus Christmas Tycoon rozwija wirtualne fabryki prezentów LIFESTYLE, IT i technologie - Budują własne fabryki i produkują prezenty, jak Święty Mikołaj. W nową mobilną grę symulacyjną Santa Claus Christmas Tycoon grają dzieci, młodzież i dorośli.

Budują własne fabryki i produkują prezenty, jak Święty Mikołaj. W nową mobilną grę symulacyjną Santa Claus Christmas Tycoon grają dzieci, młodzież i dorośli. Właściciel największej i najsprawniej działającej manufaktury prezentów zostanie wirtualnym Świętym Mikołajem. Bezpłatna gra autorstwa poznańskiego start-upu dostępna jest na urządzenia działające w oparciu o systemy iOS i Android.

Produkcja prezentów ruszyła pełną parą!

Aplikacja Santa Claus Christmas Tycoon pojawiła się w Google Play i Apple Store z początkiem grudnia. W ciągu kilku dni pobrało ją kilka tysięcy użytkowników, w kategorii „strategie” jest ona aplikacją nr 1 w Google Play. Gra jest prosta i zabawna. Po szybkiej konfiguracji konta gracze rozpoczynają rozwój własnych manufaktur prezentów. Rozbudowują swoje pracownie przy wsparciu wirtualnych Elfów i wspinają się w wewnętrznym rankingu. Osoba, która wyprodukuje najwięcej wirtualnych podarunków i zajmie pierwsze miejsce, zostanie Świętym Mikołajem.

Istnieje wiele sposobów na rozwój własnej fabryki, zaczynając od klasycznej produkcji z pomocą Elfów, przez udział w loterii kart fortuny, po zakup dodatkowych linii produkcyjnych w wewnętrznym sklepie. Twórcy gry udostępnili intuicyjny system mikropłatności, dzięki któremu można przyspieszyć rozwój manufaktury, zwiększając wydajność produkcji i szanse na wygraną.

„Gra Santa Claus Christmas Tycoon to nasza odpowiedź na mikołajkowe i przedświąteczne szaleństwo związane z poszukiwaniem i produkcją prezentów. Tym razem postanowiliśmy stworzyć grę, która jest przyjazna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zadbaliśmy o atrakcyjną szatę graficzną, dopracowaliśmy awatary. Liczba pobrań w ciągu pierwszych dni od udostępnienia aplikacji i wysokie pozycje w rankingach Google Play i iOS potwierdzają, że był to dobry ruch – mówi Tomasz Henel, jeden z twórców i pomysłodawców gry.

A to już wiesz?  TCL ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z PIŁKARSKĄ SUPERGWIAZDĄ – NEYMAREM JR.

Fabryki działają na pełnych obrotach

W Santa Claus Christmas Tycoon linie produkcyjne działają przez całą dobę, bez względu na to czy jest się online, czy offline. Oczywiście, im większa aktywność i zaangażowanie w grę, tym większa produkcja prezentów. Pomysłodawcy gry przywiązali też dużą wagę do świątecznego klimatu interfejsu, grafik oraz awatarów.

Gra w Świętego Mikołaja została stworzona przez poznański start-up Royals, mający na koncie m. in. międzynarodową aplikację datingową Royals App oraz symulacyjną grę Bitcoin Miner Tycoon.

Więcej informacji: http://christmastycoon.com/

Kontakt dla mediów: Tomasz Henel, CEO
telefon: 509 455 113, mail: [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tysiące graczy Santa Claus Christmas Tycoon rozwija wirtualne fabryki prezentów LIFESTYLE, IT i technologie - Budują własne fabryki i produkują prezenty, jak Święty Mikołaj. W nową mobilną grę symulacyjną Santa Claus Christmas Tycoon grają dzieci, młodzież i dorośli.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy