IT i technologie LIFESTYLE

Turniej Evolution Championship Series 2015 już za nami

Data publikacji: 2015-07-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Turniej Evolution Championship Series 2015 już za nami
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Kolejna edycja turnieju Evolution Championship Series 2015 – największej na świecie imprezy dla fanów bijatyk, obfitowała w niesamowite emocje oraz niespodziewane zwroty akcji.

Turniej Evolution Championship Series 2015 już za nami LIFESTYLE, IT i technologie - Kolejna edycja turnieju Evolution Championship Series 2015 - największej na świecie imprezy dla fanów bijatyk, obfitowała w niesamowite emocje oraz niespodziewane zwroty akcji.

Kolejna edycja turnieju Evolution Championship Series 2015 – największej na świecie imprezy dla fanów bijatyk, obfitowała w niesamowite emocje oraz niespodziewane zwroty akcji. Drugie miejsce w turnieju Ultra Street Fighter 4 przypadło zawodnikowi Bruce „GamerBee” Hsiang należącemu do teamu Avermedia.

EVO 2015 rozgrywało się w Las Vegas, gdzie można było spotkać tysiące widzów i graczy z całego świata, rywalizujących w takie tytuły jak Ultra Street Fighter 4, Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Mortal Kombat X, Guilty Gear Xrd -SIGN, Killer Instinct, Persona 4 Arena Ultimax czy Super Smash Bros.

Największą atrakcją całego wydarzenia był turniej Ultra Street Fighter 4. Japończyk Yusuke Momochi pokonał Bruce'a „GamerBee” Hsianga z Tajwanu reprezentującego firmę Avermedia w dramatycznym finale. Emocje spotęgowało niespodziewane rozłączenie kontrolera.

W drugiej rundzie ostatniego meczu, dżojstik Momochiego utracił połączenie, co skutkowało zatrzymaniem pojedynku. Momochi w tym momencie prowadził i znakomicie sobie radził, jednakże ze względu na restrykcyjny regulamin musiał poddać rundę.

O wygranej zadecydowała trzecia ostatnia runda. Yusuke Momochi zaopatrzony w nowy kontroler pokonał swojego przeciwnika i zdobył tytuł.

Mimo, iż GamerBee przegrał, to dzięki swojej fantastycznej postawie zdobył drugą pozycję w całym turnieju i co najważniejsze kwalifikację do mistrzostw świata Capcom Cup 2015. Serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej niesamowitych wyników.

 

O AVerMedia

AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu i sprzedaży produktów multimedialnych do multimedialnych prezentacji oraz wideo i monitoringu. AVerMedia dąży do zastosowania zaawansowanych technologii, przy uwzględnieniu zaleceń związanych z ochroną środowiska, ergonomią używania i komfortem użytkowników w rozwijaniu innowacyjnych urządzeń o wysokiej, jakości i w przystępnych cenach.

www.avermedia.eu/pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Turniej Evolution Championship Series 2015 już za nami LIFESTYLE, IT i technologie - Kolejna edycja turnieju Evolution Championship Series 2015 - największej na świecie imprezy dla fanów bijatyk, obfitowała w niesamowite emocje oraz niespodziewane zwroty akcji.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts