IT i technologie LIFESTYLE

Podkładka dla graczy Swift RX w rozmiarze XL

Data publikacji: 2015-05-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Podkładka dla graczy Swift RX w rozmiarze XL
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Cooler Master, czołowy producent akcesoriów dla graczy wprowadził do oferty podkładkę ze znanej serii Swift-RX w rozmiarze XL.

Podkładka dla graczy Swift RX w rozmiarze XL LIFESTYLE, IT i technologie - Cooler Master, czołowy producent akcesoriów dla graczy wprowadził do oferty podkładkę ze znanej serii Swift-RX w rozmiarze XL.

Rozmiar ma znaczenie

Niedawno prezentowana seria podkładek Swift-RX od dziś jest dostępna również w rozmiarze XL. Jest to dobra nowina dla tych, którym standardowe rozmiary podkładek nie wystarczają. Swift-RX XL o wymiarach 900×360 mm oferuje graczom ogromną powierzchnię roboczą nie tylko dla myszki, ale również dla całej klawiatury.

Szybkość precyzja

Swift-RX XL podobnie jak jej mniejsi bracia o rozmiarach S, M i L, skierowana jest do graczy, którzy cenią sobie szybkość i komfort użytkowania. Powierzchnia robocza została wykonana z materiału Microscopic Synthetic Mesh, który charakteryzuje bardzo niski współczynnik tarcia. Dzięki nano włóknom o unikalnej gładkości, podkładka zapewnia doskonałą precyzję zarówno dla myszek z sensorem optycznym, jak i laserowym.

Trwała i niezawodna

Spód Swift-RX XL wykonano w 100% z naturalnej gumy co sprawia, że nawet podczas intensywnej rozgrywki nie przesuwa się i pewnie przylega do blatu. Starannie wykończona krawędź oraz specjalne obszycie na całym obwodzie zapobiega rozwarstwianiu i strzępieniu się podkładki. Dzięki temu Swift-RX XL jest niezwykle trwała i odporna przetarcia.

Dostępne rozmiary

Podkładka z serii Swift-RX jest dostępna w 4 rozmiarach. W zależności od potrzeb każdy z graczy wybierze coś dla siebie. Mały format o wymiarach 250×210 mm, średni 320×270 mm, duży format 450×360 mm i najnowsza propozycja XL o rozmiarach 900×360 mm. Grubość wszystkich podkładek wynosi 3 mm.

Sugerowane ceny podkładek wg rozmiarów wynoszą kolejno: 33 zł, 49 zł, 84 i 130 zł.

 

O Cooler Master

Od ponad dwóch dekad Cooler Master dostarcza klientom na całym świecie nowatorskie rozwiązania w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich należy wyróżnić nowoczesne systemy chłodzenia takie jak: radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Dzięki rozwojowi, wyjątkowej obsłudze i trosce o wysoką jakość produktów, Cooler Master stał się niekwestionowanym liderem w branży.

Więcej znajdziesz na www.coolermaster.com

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Podkładka dla graczy Swift RX w rozmiarze XL LIFESTYLE, IT i technologie - Cooler Master, czołowy producent akcesoriów dla graczy wprowadził do oferty podkładkę ze znanej serii Swift-RX w rozmiarze XL.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts