Popraw Wiadomości branżowe

conceptshop.pl pełen nowości

conceptshop.pl – platforma zakupowa z ubraniami, dodatkami i biżuterią z pracowni polskich niezależnych projektantów – nieustannie się rozwija. Od niedawnaw modowym serwisie sprzedażowym Wirtualnej Polski dostępne są
Teaser

conceptshop.pl – platforma zakupowa z ubraniami, dodatkami i biżuterią z pracowni polskich niezależnych projektantów – nieustannie się rozwija. Od niedawnaw modowym serwisie sprzedażowym Wirtualnej Polski dostępne są produkty wielu nowych popularnych marek – w tym TRASH, I love Fashion, KUSHO oraz ETNOPIA.

King Kong & printy
Za marką TRASH stoi Angela Brejt, której projekty charakteryzują się odważnymi wzorami, mocnymi kolorami oraz oryginalnymi krojami. Są dopracowane w najmniejszych detalach. Pod szyldem Trash stworzyła dwie kolekcje sukienek, legginsów i tunik, w których przedstawia historię King Konga. Jej niepowtarzalne umiejętności i design zostały dostrzeżone nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Moda z wybiegów
Marka I love Fashion została stworzona przez znaną na całym świecie modową stację telewizyjną FashionTV. I love Fashion to wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, inspirowane trendami z fashion weeków. Marka wprowadza nowe linie co 15 dni.

Etno buty
ETNOPIA to marka zrodzona z fascynacji polskim etno. Jej twórcy starają się połączyć klasyczne ludowe formy ze współczesną modą i designem. Projektanci inspirują się Podhalem i pochodzącymi z niego tradycyjnymi góralskimi butami zimowymi wykonanymi z sukna tkanego ze stuprocentowo czystej wełny. Etnopia kultywuje lokalne tradycje rękodzielnicze i współpracują z niewielkimi zakładami rzemieślniczymi. Cechami rozpoznawczymi brandu są wygoda i jakość.

Biżuteria z duszą
KUSHO to oryginalna biżuteria zrobiona z szlachetnych kamieni i metali. Do jej produkcji wykorzystywane są elementy wykonane prze górskie plemiona półnomadów z Tajlandii. Produkty KUSHO są robione z pasją i miłością.

conceptshop.pl jest skierowany do kobiet, które lubią bawić się modą, miksować style i stawiają na niezależność. Serwis umożliwia zakup ubrań, dodatków i biżuterii autorstwa utalentowanych twórców. Jego wizytówką są oryginalne fasony oraz wyjątkowa oferta.

< 234019" >
Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Serwis eGospodarka.pl w sieci Goldbach Audience

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy