Wiadomości branżowe

Niezbędnik weselnego gościa

Teaser

Lato to okres ślubów. Wielu naszych przyjaciół i członków rodziny wchodzi w związek małżeński, co sprawia nam mnóstwo radości i chęci świętowania z nimi. Tyko dwa pytania mogą zepsuć uczestnictwo w tych miłych uroczystościach: w co się ubrać i co podarować w prezencie?

Tego wyjątkowego dnia para młoda jest najważniejsza. Nie oznacza to jednak, że goście mogą zaniedbać swój wygląd. Elegancki ubiór podkreśli wyjątkowość chwili i szacunek do bohaterów dnia.

Równie ważny jest wybór odpowiedniego prezentu. W Europie Zachodniej czy w USA popularnym zwyczajem jest przygotowywanie przez narzeczonych listy prezentów, które chcieliby otrzymać i wykładanie jej w wybranych sklepach. Niestety ten zwyczaj nie przyjął się w Polsce, co oznacza, że goście sami muszą zadbać o stosowny prezent. Wiele ciekawych pomysłów na oryginalne upominki można znaleźć w sklepie internetowym eBay. Poniżej przygotowaliśmy kilka inspiracji dotyczących zarówno strojów jak i pomysłów na prezent. Więcej inspiracji znajdziecie na profilu eBay na Pinterest: http://pinterest.com/ebaypolska/.

 Sukienka w neutralnym kolorze oraz pasujące dodatki to zawsze dobry wybór. Zegarek Michael Kors jest przysłowiową wisienką na torcie przy tej stylizacji. 

Mężczyźni mają łatwej. Klasyczny, dobrze skrojony garnitur będzie świetnie się sprawdzał przy wielu okazjach. Skórzane, eleganckie buty i klasyczny zegarek będą doskonałym uzupełnieniem stylizacji.

Dziś mamy ogromny wybór strojów dla najmłodszych. Urocze sukienki dla dziewczynek i małe smokingi dla chłopców to prosty sposób na oczarowanie wszystkich gości.

Jeśli chcemy podarować naszym bliskim coś wyjątkowego eBay jest doskonałym rozwiązaniem ze względu na dostępność przedmiotów z całego świata, również niedostępnych w Polsce. Poniżej kilka inspiracji:

Informacje o eBay Inc.:

eBay to największy na świecie serwis zakupowy online – pozwala ludziom znaleźć rzeczy, których potrzebują i które uwielbiają, niemal wszędzie i o każdej porze. Serwis eBay ma 116 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie, w każdej chwili trwa ponad 400 milionów aukcji przedmiotów wystawionych przez indywidualnych sprzedawców oraz firmy, z czego większość stanowią nowe towary o ustalonej cenie. Dzięki aplikacjom mobilnym dostępnym w 190 krajach, eBay umożliwia spersonalizowane zakupy i ciągły dostęp do zasobów zarówno lokalnie, jak i na całym świecie. Usługi dopasowane do potrzeb klienta, w tym eBay Fashion i eBay Motors, zakupy i sprzedaż; eBay zapewnia różnorodność i wybór dla sprzedawców umożliwiając im oferowanie towarów online, poprzez aplikacje mobilne oraz lokalne kanały dystrybucji konsumentom na całym świecie. Więcej informacji: www.ebay.pl

 

Źródło ebay. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts