Wiadomości branżowe

Netia WIFI łączy kinomaniaków pod Stadionem Narodowym

Netia WIFI łączy kinomaniaków pod Stadionem Narodowym
Netia wspiera projekt „Kino samochodowe pod Narodowym”, udostępniając darmowe WiFi dla wszystkich widzów. Od połowy sierpnia Netia wspiera wszystkie seanse filmowe na błoniach Stadionu Narodowego, zapewniając widzom bezprzewodowy internet WIFI, z którego mogą skorzystać podczas imprez filmowych. Bezprzewodowy dostęp do interentu Wi-Fi jest realizowany za pomocą profesjonalnego, wysokowydajnego punktu dostępowego Xirrus XR-4830.Pokazy kinowe odbywają się dwa razy w tygodniu aż do końca września. Seanse ogląda się w samochodach, w tym udostępnionych przez głównego sponsora, Audi A7 oraz w strefie dla niezmotoryzowanych na leżakach, dostarczonych przez partnerów imprezy, m.in. przez Netię.Szczegółowy repertuar dostępny na oficjalnej stronie imprezy na Facebooku – Kino samochodowe pod Narodowym.Organizatorem akcji jest Studio Warszawskie Warszawskie Studio i Stadion Narodowy w Warszawie. dostarczył infoWire.pl

Netia wspiera projekt „Kino samochodowe pod Narodowym”, udostępniając darmowe WiFi dla wszystkich widzów.

Od połowy sierpnia Netia wspiera wszystkie seanse filmowe na błoniach Stadionu Narodowego, zapewniając widzom bezprzewodowy internet WIFI, z którego mogą skorzystać podczas imprez filmowych. Bezprzewodowy dostęp do interentu Wi-Fi jest realizowany za pomocą profesjonalnego, wysokowydajnego punktu dostępowego Xirrus XR-4830.

Pokazy kinowe odbywają się dwa razy w tygodniu aż do końca września. Seanse ogląda się w samochodach, w tym udostępnionych przez głównego sponsora, Audi A7 oraz w strefie dla niezmotoryzowanych na leżakach, dostarczonych przez partnerów imprezy, m.in. przez Netię.

Szczegółowy repertuar dostępny na oficjalnej stronie imprezy na Facebooku – Kino samochodowe pod Narodowym.

Organizatorem akcji jest Studio Warszawskie Warszawskie Studio i Stadion Narodowy w Warszawie.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  ATM S.A. została partnerem ukraińskiego Host Park Group

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy