Popraw Urządzenia

iShelf 2 – interaktywny wyświetlacz półkowy

Firma i-Display, działająca na rynku Digital Signage, zaprezentowała interaktywny wyświetlacz iShelf 2 do umieszczenia na regałach sklepowych. Urządzenie zostało wyposażone w 7-calowy ekran wysokiej rozdzielczości,

Firma i-Display, działająca na rynku Digital Signage, zaprezentowała interaktywny wyświetlacz iShelf 2 do umieszczenia na regałach sklepowych. Urządzenie zostało wyposażone w 7-calowy ekran wysokiej rozdzielczości, baterię o przedłużonym czasie pracy oraz narzędzie statystyczne.

iShelf 2 jest efektywnym, przyjaznym użytkownikowi i łatwym w utrzymaniu wyświetlaczem, który umożliwia sprzedawcom informowanie i edukowanie swoich klientów, kiedy są w punkcie sprzedaży. Uwagę kupujących przyciąga przycisk z migającą diodą LED, po naciśnięciu którego mogą oni obejrzeć wideo lub zdjęcia produktów oraz komunikaty o promocjach.

Urządzenie do pracy nie potrzebuje żadnych kabli i działa przy wykorzystaniu standardowych baterii, dzięki czemu jest łatwe do umieszczenia na półkach, niezależnie od ich układu.

Badania wykazały, że 60% decyzji o kupnie jakiegoś produktu jest podejmowanych dopiero w trakcie zakupów, na co wpływ mają sklepowe promocje. Przy ograniczonej powierzchni sprzedaży i coraz większej konkurencji w walce o zwrócenie uwagi klientów, iShelf 2 wydaje się doskonałym rozwiązaniem mogącym zwiększyć sprzedaż.

Główne cechy iShelf 2:

– brak kabli i bateria działająca nawet przez trzy miesiące
– migający przycisk uruchamiający film lub zdjęcia z dźwiękiem
– elastyczny i bezpieczny system mocowania, który pasuje do wielu typów regałów wykorzystywanych w handlu detalicznym
– dane statystyczne dla oceny efektywności kampanii
– raportowanie w czasie rzeczywistym: liczba naciśnięć przycisku wraz datą i godziną
– zgrywanie danych na przenośną pamięć USB
– ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli
– obsługa formatów: DivX 4, DivX 5, Xvid, MJPEG, JPEG, BMP
– wgrywanie kontentu poprzez port USB lub z karty pamięci SD
– wewnętrzna pamięć 1GB

Przykładowe zastosowania iShelf 2 można obejrzeć na filmie: http://www.youtube.com/user/iDisplaySignage#p/a/u/0/ocQqUysuHGM

http://www.4press.pl/index.php?p=12295

A to już wiesz?  Aplikacja SmartFood zwycięzcą konkursu The Best Samsung Smart TV App!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy