IT i technologie LIFESTYLE

Cooler Master – dla twórców zrobią wszystko

Data publikacji: 2016-06-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Cooler Master – dla twórców zrobią wszystko
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Cooler Master należy do grona tych producentów, którzy od dawna starają się promować kreatywność swoich fanów. Kolejną odsłoną tych starań jest kampania „Power Your Passion”.

Cooler Master – dla twórców zrobią wszystko LIFESTYLE, IT i technologie - Cooler Master należy do grona tych producentów, którzy od dawna starają się promować kreatywność swoich fanów. Kolejną odsłoną tych starań jest kampania „Power Your Passion”.

Cooler Master należy do grona tych producentów, którzy od dawna starają się promować kreatywność swoich fanów. Kolejną odsłoną tych starań jest kampania  „Power Your Passion”.

Celem akcji jest wsparcie utalentowanych osób, realizujących się w tak różnych dziedzinach jak tworzenie animacji 3D i poklatkowych, moddów, gier, podkręcania podzespołów w PC-cie czy komponowanie utworów muzycznych. Cooler Master chce zachęcić ich wszystkich do dzielenia się swoimi pasjami za pośrednictwem kanałów społecznościowych. W ten sposób artyści nie tylko będą mieli okazję do zawiązania nowych znajomości, ale także być może staną się inspiracją dla innych.    

„Wierzymy, że każdy z nas odczuwa potrzebę twórczej ekspresji, czy to w pracy, czy tylko dla zabawy. Ważnym jest, by pokazać tym ludziom, jak bardzo szanujemy to, co robią” – przyznaje Raymen Wu, Global Marketing Director w firmie Cooler Master.

Prócz promowania w social media, producent zamierza dalej pomagać pasjonatom poprzez dostarczanie sprzętu, który ułatwi im rozwijanie talentu. Tak właśnie jest w przypadku Johna Huanga, twórcy epickich scen walk, tworzonych metodą animacji poklatkowej. By realizować swoje pomysły, John potrzebuje potężnego PC-ta, dlatego też często musi wymieniać podzespoły na nowsze i lepsze. Tu z pomocą przychodzi obudowa MasterCase Maker 5, ułatwiająca ciągłe zmiany sprzętu.

Inną osobą, która skorzystała na z walorów MasterCase Maker 5, jest Jyunwei Huang. On z kolei postanowił wyspecjalizować się w animacji 3D i prócz odpowiedniej obudowy, jego sprzęt potrzebuje także dobrego chłodzenia, jakie zapewnia MasterLiquid Pro 240. Praca Huanga wymaga również dostarczenia sporych zasobów mocy, stąd decyzja Jyunweia  Master by zaopatrzyć się w zasilacz MasterWatt Maker 1200.  

Więcej o kampanii „Power Your Passion” można dowiedzieć się m.in. ze strony http://maker.coolermaster.com/power-your-passion/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Cooler Master – dla twórców zrobią wszystko LIFESTYLE, IT i technologie - Cooler Master należy do grona tych producentów, którzy od dawna starają się promować kreatywność swoich fanów. Kolejną odsłoną tych starań jest kampania „Power Your Passion”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts