Wiadomości branżowe

ZyXEL SBG3300: kompleksowa brama zabezpieczająca all in one dla małych firm

Teaser

Najnowsza bezprzewodowa brama zabezpieczająca ZyXELa oferuje wiele opcji połączeń z użyciem VDSL/ADSL2+, Gigabit Ethernet i szerokopasmowych połączeń bezprzewodowych oraz mobilnych (3G/4G). Bezpieczne i stabilne połączenia z Internetem zapewniają funkcje ochrony dostępu dla gości, dostępu z urządzeń mobilnych, jak i funkcję równoważenia łącz oraz połączenia zapasowego.

ZyXEL Communications wprowadza na rynek SBG3300 – nową bezprzewodowa bramę zabezpieczającą klasy biznes. Urządzenie gwarantuje wydajność, niezawodność oraz spójne funkcjonowanie sieci, spełniając oczekiwania wobec rosnącego trendu BYOD, szczególnie w sektorze komercyjnym oraz publicznym.

SBG3300 – najwyższy poziom łączności i zabezpieczeń

Urządzenie SBG3300 oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczające oraz zarządzające ruchem sieci firmowej. Obsługuje połączenia VDSL2/ADSL2+, Gigabit Ethernet oraz połączenia mobilne przez USB, umożliwiając użytkownikom korzystanie z najnowszych technologii, jednocześnie obsługując tradycyjne połączenia oraz mobilne usługi 3G i 4G. Ta wielofunkcyjność oznacza, że SBG3300 może również pełnić rolę urządzenia redundantnego, gwarantując stały i nieprzerwany dostęp do Internetu – nawet w momencie awarii jednego z łącz. Różne możliwości połączeń mogą być wykorzystane do rozłożenia ruchu tak, aby zachować jak największą wydajność najważniejszych aplikacji.

Dzięki obsłudze VPN, brama ZyXEL SBG3300 umożliwia w pełni zabezpieczone i wydajne połączenia z wielu lokalizacji – zarówno pomiędzy wieloma oddziałami, jak i pracowników zdalnych. Urządzenie posiada certyfikaty Virtual Private Network Consortium (VPNC) dla szyfrowania AES, co gwarantuje najwyższy poziom ochrony połączeń i autoryzacji przy jednoczesnej zachowaniu wydajności sieci bezprzewodowej.

Kompleksowe rozwiązanie dla małego biznesu

ZyXEL SBG3300 idealnie nadaje się do mniejszych firm, wymagających stałego dostępu do Internetu oraz solidnych zabezpieczeń – zarówno dla klientów, jak i pracowników zdalnych – które do tej pory nie miały możliwości wdrożenia zaawansowanej infrastruktury i rozwiązań.

Urządzenie SBG3300 to idealne rozwiązanie dla firm chcących oferować elastyczny dostęp do sieci pracownikom i gościom, także tym korzystającym zdalnie i z własnych urządzeń. -  powiedział Maciej Hukowski, Sales Account Manager, ZyXEL Communications. – Najnowsza brama ZyXELa pozwala korzystać ze wszystkich zalet sieci bezprzewodowej i gwarantuje, że połączenia będą zawsze niezawodne i bezpieczne. Obsługa bardzo szybkich połączeń VDSL i łączności mobilnej uchroni użytkowników przed przestojami czy awariami łącza, co z pewnością przełoży się na efektywność ich pracy.

Dostępność

Urządzenie ZyXEL SBG3300 można nabyć za pośrednictwem AB, Action, eD'system, RRC, Veracomp oraz u autoryzowanych partnerów w całej Polsce. Sugerowana cena urządzenia dla klienta końcowego to 182 EUR netto.

 

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts